Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce němčiny obsahující výraz Je zakázáno jezdit na kole po cestách pro pěší Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Je zakázáno jezdit na kole po cestách pro pěší

jezdit na kole německy, na cestách, cestou německy, jezdit na plachetnici německy, za, pro, na německy, na burze německy, vyrazit (na cestu) německy, na (svislé ploše), u, k německy, cestovat pěšky německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Je zakázáno jezdit na kole po cestách pro pěší ve větách.

Vznikající teplo je odváděno chladicí vodou, která proudí kolem palivových proutků do parogenerátorů. Na hřbitově kolem otevřeného hrobu při prostých, tichých obřadech stáli jen maminčiny nejbližší. Proto moudrá matka nepodává dítěti před samým uložením ani bonbonů ani čokolády, ani koláčů. Budu Vás proto očekávat v kuřáckém salónku hotelu Charing Cross příští sobotu kolem dvanácté. Díky tomu jsou jedineční v dějinách vesmíru, protože vynalezli dřív intimspray než kolo. Soudíme protož, že trestanec vzdálil se odtud, a statkáři kol močálu spí opět klidněji. Proškovic děti průpovědi opakovaly si po kolik dní z těch deklamací a provozovaly Dorotu. Nestačil se divit, proč je jeho mozek napěchován tisíci divokými pokřikujícími jezdci. Současně dochází k promíchání literárních generací, vraceli se zakázaní autoři. Byly tam také kulaté prolákliny, které napovídaly, že několikrát sklesl na kolena. Na všech mých cestách provázel mne věrný spoludruh, který se též Vítek jmenuje. Jak jsme procházeli kolem okna, zahlédl jsem, že se inspektor usmívá a vrtí hlavou. Kolem dokola ji lemovaly řady prastarých tisů, prořezaných do prapodivných tvarů. Informace se zprostředkovávají jazykovými i nejazykovými prostředky Gavora a kol. Myslím však, že jsem v ní vyvolal podezření, protože se rozhlížela kolem sebe. Uklonil se s výrazem naprosto zničeného člověka a beze slova proklouzl kolem mne. Prostě řekni Marii, kolik potřebuješ, dodala Bobby, tentokrát přímo ke Colovi. Kol rozkvetlé máje stehlík polétává, Ty li to, Milvoji, smutně provolává. Ona čte, jezdí, prochází se, umí krásné práce, ale to vše dělá mlčky. Vyskočil, křikl na mne jakousi hrubost a proběhl kolem mne a dolů ze schodů. Druhý den poslala pro svou matku ta přišla a přinesla jí také kolovrátek. Uprostřed noci náhle zaslechl, jak kolem jeho dveří prošly tiché kročeje. Ne kolečky, ale drogami, pro jehož každý čin možno a nutno napsati recept. Všiml jsem si, že jde kolem, ale neměl jsem důvod, proč ji dál pozorovat. Opatrně jsem projel kolem, pak jsem zastavil stroje a nechal parník splývat. Když jsme vyšli, projížděla právě kolem drožka a Holmes ji zastavil. Viděl celý vesmír, prostírající se do nekonečna kolem něj všechno. Zamkl dveře a proběhl kolem, aniž mi věnoval jediné slovo nebo pohled. Mladý muž se rychle přitočí, aby proklouzl kolem slečny Jiráčkové. Představuje tak pro určité MSM zvýšení rizika nákazy HIV Chu a kol.


Pro zajímavost:

jít na procházku německy,
obchodovat zboží na burze německy,
(vy)stačit (na), poradit si (s) německy,
na hlavu, na obyvatele německy,
příspěvky na děti německy,
na balkóně německy,
myslet na peníze německy,