Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce němčiny obsahující výraz prodávat konečnému spotřebiteli Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu prodávat konečnému spotřebiteli

konečný spotřebitel německy, prodávat německy, přesouvat na spotřebitele německy, prodávat zboží německy, prodávat synonyma, spotřebitel synonyma, prodávat na trhu anglicky, spotřebitel francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu prodávat konečnému spotřebiteli ve větách.

Kdo navštíví Švýcarsko, je překvapen existencí četných restaurací, kde se prodávají jenom lihuprosté nápoje. Benzin tu prodávají v litrových láhvích, benzinové pumpy jsou zavřené, existuje jen černý trh. Na náměstí se posadila mezi jiné prodavačky, postavila vedle sebe přeslici a začala příst. Ony nebyly prodavačky, bůh uchovej, ony byly slečny z crěme společnosti, jež udávají ton. Hašiš a marihuana se tehdy v Nepálu prodávaly veřejně, dokonce ve státních obchodech. Protože čínské jůany potřebujeme, prodáváme jim dvě stě dolarů za slušnou cenu. Způsobily takto hojně škod, avšak nemohly ničeho změniti na konečném výsledku. Byl to potulný prodavač, který chodil od stanice ke stanici po celé Horní Barmě. Mrštil knihou na zem, rozběhl se k domu a zanechal prodavače jeho zklamání. Nevím, nebyla jsem v jeho truhle, ale může být, umíť on dobře prodávat. Obchodoval se vším se zlatem, s automobily, ve volném čase prodával pasy. Počítač pokračoval s veselou drzostí, jako by prodával prací prášek. UnitHelp AUnitKiosk Tyto obchody prodávají jídlo a pití navstevníkum. Prodavačka mi bez váhání sdělila, že to bude zítra ráno v osm. Měl jste mě obracet na víru, dokud se prodával pod rukou cukerin. Zaměstnává jednu prodavačku, která dostává měsíčně mzdu. Zaměstnává jednu prodavačku, která dostává měsíčně mzdu. Varí tu vsechna mozná jídla a prodávají rychlé obcerstvení. Dotace musí být do konce roku převedena konečnému příjemci. Prodával v přestávce cigarety a ušel zápisu pouhou náhodou. Kondomy a lubrikanty se také prodávají on line přes internet. Používej lubrikační gely, které se oficiálně prodávají. Zítra vyrážíme ke konečnému vítězství nad Khelidy. Ve většině klubů se prodávají, a to ne zrovna levně. Po dědečkově smrti prodávala matka kousek po kousku. Podnikatel nakupující a prodávající zboží. Daleko do města, špatně se prodává. Bude se ale také mimo to prodávat. Taky prodávali cukrové pavučiny. Bětuška uměla brzy prodávati.


Pro zajímavost:

prodávat anglicky,