Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce němčiny obsahující výraz To je v pořádku. / O nic nejde. Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu To je v pořádku. / O nic nejde.

je nachdem německy, je nach německy, nejdříve, nejprve německy, je mířený německy, Kde je kabinka? německy, je to nutné, obvyklé německy, jedno je jisté německy, nic německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu To je v pořádku. / O nic nejde. ve větách.

Zdejší policii jsem dosud nic neřekl, poněvadž jsem chtěl nejdřív znát váš názor. Nejdřív tam nebylo nic, jen ta neobyčejná barva. Nejde o nic osobního, uklidňovala jsem ho. Dobře, že vím, že nejde o nic osobního. Nic? Děti v pořádku? Tak pojď. Nejde nám o nic než o fakta. Ne, o nic takového tu nejde. Mluvnice Kursoricky opakují se nejdůležitější části mluvnice a zvláštnosti jazykové příležitostně se doplňují. No, nesmíme při vyšetřování téhle nicotné záležitosti ztrácet ze zřetele cíl našeho hlavního pátrání. Tvarosloví a nejdůležitější pravidla skladby na základě četby článků vhodných k vyučování mluvnickému. Pichlerova manželka, rovněž Polka rodem, náležela toho času k nejdůvěrnějším družkám mladičké Honoraty. Vůle je vedle rozumových schopností a motivace jedním z nejdůležitějších předpokladů úspěšného studia. Dostihli nejdivočejší a nejsmutnější části soutěsky, když tu dívka vzkřikla zděšena a ukázala vzhůru. Barmský pobyt byl důležitým obdobím, nicméně někdy dává podnět až k určitým životopisným legendám. Má nejdražší Toninko! Srdéčko mé nejrozkošnější! Pěkné dnešní nedělní ráno nemohu lépe slaviti. Na tu lázeň vzpomněl Hostivít nejdříve, tam byla nejlepší příležitost podivnou kuchtičku vyzkoumat. Operační systém Pro fungování počítače je nejdůležitější program nazvaný operační systém OS. Co člověk prožil, nic z toho nezmizí, i zcela bezvýznamný člověk mnoho neuvěřitelného prožívá. Tak můžeme snadno zjistit, která kotva je pro vás nejdůležitější a která nejméně důležitá. Nebýt šťastné náhody s tou zlatou plombou, nic by bylo pravděpodobně nevzbudilo vaše podezření. Ze všeho nejdřív jsem poslal telegram panu Forbesovi, který byl pověřen vyšetřováním případu. Nejdůležitější opatření k ochraně lidí v časné fázi radiační havárie jaderné elektrárny. To však nicméně nezabránilo jejich výdělkům, aby nepřekračovaly hranice čiré hypermatematiky. Při podrobné prohlídce různých ložnic a obývacích pokojů jsme nezaznamenali nic pozoruhodného. Momentálně nemůžeme nic dělat, dokud nedostaneme čerstvou zprávu od našeho přítele z Norbury. Nebylo to nic divného, an tenkráte ty nejvznešenější paní všechny domácí práce vykonávaly. Na nic takového jsem v životě nepomyslela! Myslím, že vaše chování překračuje všechny meze. Pro změnu nastavení je nutné nejdříve stisknout tlačítko Použít a pak teprve tlačítko OK. Nicméně mám povinnost poslat s vámi aspoň jednoho policistu, když máte tak cenné břemeno. Není nic zdravějšího nad spánek, ale jen tehda, nebyl li prodloužen nad potřebu odpočinku.


Pro zajímavost:

To je v pořádku. španělsky,
je to výborné synonyma,
To je škoda! anglicky,
je nebezpečí. (Livius) všeobecný přehled,
Nejdelší jeskynní systém zeměpis,
Je mi to jedno. anglicky,
naopak, opak je pravdou anglicky,