Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce němčiny obsahující výraz vhodné místo pro (výstavbu) podniků a kanceláří Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vhodné místo pro (výstavbu) podniků a kanceláří

kancelář německy, zaujímat místo německy, provozovat kancelář německy, místo srazu německy, pro Kopf německy, podílet se na podniku německy, žádost o místo německy, za, pro, na německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vhodné místo pro (výstavbu) podniků a kanceláří ve větách.

Uvnitř protínaly stropy těžké dubové trámy a nerovné podlahy se místy propadaly hezky znatelně. Policie opět všemožně brojí proti ústavu mému a podala nepříznivou zprávu k vyšším místům. Uprostřed místnosti s hliněnou podlahou hoří oheň a plní celou prostoru štiplavým dýmem. Podlaha z udusané hlíny se na jednom místě propadla a vytvořila tak přirozený hrob. Umisťování, projektování, výstavbě a bezpečnému provozu jaderných elektráren v ČR je věnována velká pozornost. Poodešel do místnosti a zůstal stát v hlubokém zamyšlení, zatímco oba profesionálové vyšetřovali mrtvého. Dav zvědavců, čekajících před kapitánovou místností na další vývoj, se rozestoupil, abychom mohli projít. Potom se urychleně dostavme na určené místo, odkud bude prováděna evakuace hromadnými dopravními prostředky. Zbývající místnost vypadala slibněji, a proto se tam přítel zdržel a zahájil systematickou prohlídku. Pak provedl cosi, co by nezasvěcenému pozorovateli připadalo jako heroický pokus přejít místnost. Zde pro ilustraci uvádíme jen hlavní části popisu pracovního místa a jeho specifikace. Proč nespí? Proč chodí? Jeho pokojík, nějak zveličený, skytal místa tisíci krokům. Rodinný automobil využijte pro evakuaci nebo jej odvezte na bezpečné, vyvýšené místo. Místnosť pro ústav byla najata v Krakovské ulici a zařizována s horečnou horlivostí. Vogon se na místě zastavil a na jeho tvář postupně prosákl výraz nezměrné tuposti. Jeho dobrá nálada a téměř hmatatelné osobní kouzlo rázem projasní celou místnost. Místům pro zasunutí karet uvnitř skříně se říká sloty nebo jednoduše šachty. Předsedou komise je ministr životního prostředí a místopředsedou ministr vnitra. Tlačítko Obnovit nám provede nové překreslení obrazovky ve shodném místě mapy. Jednoho dne přišel královský dvořenín a objednal u mistra pro princeznu klenoty. Vklouzl právě do tohohle pokoje proto, že to byla první místnost, kterou uviděl. Nicméně tahle malá místa mívají pro mladé děvče někdy i určité výhody. Proto existuje v programu MS Excel možnost upravovat počet desetinných míst. To všechno lze popsat z jednoho místa nebo jen po krátké procházce městem. Prohlédl si zámek sejfu, dveře do místnosti i kovové žaluzie na oknech. Sledujte proto vysílání místního rozhlasu a řiďte se vydanými pokyny. Oči si vyvolily místečko na stěně zrovna proti mému psacímu stolku. WEISSBERGER prohlašuje, že je uspokojen ujištěním místopředsedy J. Ta se pak projeví zvětšením místních uzlin, třeba právě na krku. Na třech místech jsem prosil o službu, a všude mě poslali k čertu.


Pro zajímavost:

místo (čeho) německy,
Cestovní kancelář německy,
mít podíl na podniku německy,
pro, za německy,
místo toho německy,
podílová účast na podniku německy,
dojít pro německy,