Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce němčiny obsahující výraz zabránit zhroucení ekologických systémů Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu zabránit zhroucení ekologických systémů

omezit, zabránit zneužití německy, zabránit německy, hospodářský systém německy, zabránit synonyma, systém synonyma, Global Positioning Systém všeobecný přehled, clearing system anglicky, systém francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu zabránit zhroucení ekologických systémů ve větách.

Usazování radioaktivního jódu lze zabránit tím, že štítnou žlázu nasytíme normálním, neradioaktivním jódem. Schopnosti každého člověka mají své hranice a tato skutečnost nám aspoň zabraňuje podlehnout sebeuspokojení. Veškerá nádhera krajiny však nedokázala zaujmout mého přítele, který byl zabrán do nejhlubších úvah. Zavraždění Stangersona byl případ zcela neočekávaný, jemuž však stěží bylo by se dalo zabrániti. Je důležité, aby zločin nezůstal nepomstěn, ale zabránit zločinu je zajisté ještě důležitější. Jediná cesta, jak tomu vsemu zabránit, je aktivace Pohotovostního Módu, kdykoliv jsou lidé vydeseni. Intelektuální posluhovače, kteří se jim snažili zabránit ve vstupu, prostě odhodili stranou. Tomu se dá zabránit tak, že štítnou žlázu nasytíme normálním, neradioaktivním jódem. Pokud není nasazena léčba, která by zabránila jejímu zhoršování, dojde k rozvoji AIDS. Lidé za zábranami mu chtěli potřást rukou, smáli se na něho, vyjadřovali své sympatie. Mám li bydleti s někým, dám přednost muži klidných zvyků a zabranému do studií. Pes Baskervillský přeložil František Gel, Údolí strachu přeložil Jan Zábrana il. Holmes seděl v županu u rohového stolku a byl zabrán do jakéhosi chemického pokusu. Kondomy zabraňují šíření HIV tím, že vytvoří spolehlivou bariéru kolem penisu. Nechce přihlížet k dovršení této tragédie, aniž se nějak pokusí jí zabránit. Jeho smyslem je zabránit pobytu obyvatelstva v nepřípustně zamořených oblastech. Zatím mám všechny důvody k přesvědčení, že mu ještě stačíme zabránit. Přijeli jsme právě včas, abychom zabránili rafinovanému strašnému zločinu. Nu, zábrany padly, závory jsou dokořán a můžete bádat, kde se vám zlíbí. Je nezbytné zabránit jakékoli námaze postiženého, zajistit mu klid a teplo. Co jim v tom může zabránit? Vojenská posádka je pět set kilometrů odtud. Píšete mi, že byste se rád se mnou sešel, aby se zabránilo skandálu. Němci stáli těsně u sebe, zabráni do tichého důvěrného rozhovoru. Cvičení Procvičte si, jak můžete zabránit prokrastinaci. Když jsem ho tak odpoledne viděl, zabraného do hudby v St. Většinou byli zabráni do oprav nebo čištění zbraní. Riskovat neznámé nebezpečí, aby zabránili známému. Zabráníme vraždě Ezzarijců, a to bude muset stačit. Jenže Bůh zabraňuje tomuto úmyslu sebezbožštění. Spíš jí zabráníme, aby ublížila někomu jinému.


Pro zajímavost:

systém anglicky,
předběhnout, zabránit synonyma,
Nejdelší horský systém zeměpis,
zhroucení synonyma,
Nejdelší jeskynní systém zeměpis,