Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce španělštiny obsahující výraz Chtěl bych zpáteční jízdenku do Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Chtěl bych zpáteční jízdenku do

dávkovač španělsky, ponerse de acuerdo španělsky, un poco (de) španělsky, la decisión španělsky, de veras španělsky, mapa de kareteras] španělsky, děti, synové španělsky, dentro de španělsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Chtěl bych zpáteční jízdenku do ve větách.

Pokud bychom chtěli využít podrobnějších možností vyhledávání, můžeme odklepnout odkaz pokročilé hledání. Zítra bych chtěl provést jistý malý experiment, abych vnesl do případu více světla, Watsone. Nicméně litoval bych každou z pohlaví Tvého, jenž by se chotí jeho chtěla nazývati. Chtěla bych, aby náš poměr byl takový, že bychom neskrývali nic jeden před druhým. Chtěl bych používat kondom, ale většinou k sexu dojde zcela nepředvídaně a co pak?. Právě píšu pohádku o zaklené holubici, ba věru bych na chvíli ní chtěla býti. Přicházím nyní k části příběhu, ve které bych chtěl být zvlášť přesný. Chtěl bych se vsaditi, že nevyzvíte o něm mnohem více, nežli jiní vyzvěděli. Chtěl bych se s vámi prostě poradit, protože se nám porouchal hydraulický lis. Nejdříve bych se chtěl trochu projít po City a cestou třeba někde poobědvat. Chtěla bych, abych ho tolik milovala, že bych pro něho milovala i jeho milenku. Chtěli bychom spát na ploché střeše, ale na obloze se honí dešťové mraky. Chtěl bych se zeptat, jestli jsou nějaké podmínky při vyšetření na HIV. Poslyšte, pane Macu a pane Masone, chtěl bych vám dát jednu dobrou radu. Chtěla bych se zeptat, jak vysoká bývá horečka při primární infekci. Chtěl bych Ti rozsvítit mnoho světla v životě za vše, co jsi mi dala. Chtěl bych Vás proto tímto dopisem poprosit o odpověď na tyto otázky. Já nemohla se ani hnout, a chtěla bych na to umřít, že jsem nespala. Chtěl bych, abyste pomohli na svobodu mně a mým třem společníkům. Avšak chtěl bych si ještě objasnit některé body, než vyrazíme. Tak dobře, pane králi, že bych tu věčně u vás zůstati chtěl. Sobectví naučilo nás záviděti dobré My bychom to sami chtěli. Chtěl bych se tu na chvíli posadit a v klidu o tom přemýšlet. Chtěl bych něco chránit, co je mi svato, a nevím, před čím. Chtěl bych se zeptat, jak s ním mám provozovat bezpečný sex?. Chtěla bych, abych i já dovedla milovat svého muže s rozumem. Ale nejprve bych se vás chtěl na něco přeptat, pane Wilsone. Tímto emailem bych se chtěla informovat o příznacích AIDS. Chtěla bych, aby mi věřil a aby také věřil mé lásce. Existuje spousta věcí, na něž bych chtěla zapomenout.


Pro zajímavost:

la danza španělsky,
desayunarse španělsky,
agencia de viajes španělsky,
dar un paseo španělsky,
souhlas, dohoda, smlouva španělsky,
de nada španělsky,
de visita španělsky,