Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce španělštiny obsahující výraz Encantad* [enkantad*-o rod m. / *-a rod ženský] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Encantad* [enkantad*-o rod m. / *-a rod ženský]

rod synonyma, fishing rod anglicky, lidský rod, lidé synonyma, rodokmen, rod, příbuzenstvo synonyma, rodina, rod synonyma, ženský pohlavní orgán synonyma, ženské genitálie synonyma, ženský lékař synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Encantad* [enkantad*-o rod m. / *-a rod ženský] ve větách.

Pichlerova manželka, rovněž Polka rodem, náležela toho času k nejdůvěrnějším družkám mladičké Honoraty. Krticemi trpívají děti takových rodičů, kteří byvše zachváceni příjicí, byli léčeni rtuťovými léky. Největší počet obyvatel tu jednoznačně tvoří příslušníci marocké královské armády se svými rodinami. Strojní výroba odnímá rodině skoro úplně řemeslnou práci, domáckou výrobu obuvi, oděvu, svítiva atd. Vstávajíc lehajíc prosím Pánaboha, aby rodičům myšlénky jiné vštípil, aby mne k němu nenutili. Povinnost děti nemanželské živili a zaopatřovati přechází tak jako jiný dluh na dědice rodičů. Proč? Veškerá školní výchova protialkoholní je možná jen za součinnosti a porozumění rodičů. Bajská s rodinou Krčmářovic do severních Cech a navštívila pana faráře Vinařického na Kováni. Bylyť s pietou a láskou sebrány, spořádány, nám pak svěřeny nejmenovaným členem rodiny její. Hrob spojil milence, které zlost bezbožníkova, neústupnost a surovost vlastních rodičů rozvedla. Velká to byla zajisté útěcha milujících rodičů, ale bohužel, štěstí to trvalo jen krátce. Jsou to jmenovitě albstinentní lékaři, kteří varují rodiče před podáváním dětem alkoholu. Oba byli z misionářských rodin první byl synem amerického baptisty, druhý římského katolíka. Vyznačovala se především stálou přítomností vychovatele mezi chlapci a rodinnou atmosférou. Na loži polosedě, přikrytá peřinou, největším to bohatstvím celé rodiny, ležela Rozárka. Poletuji kolem rodného hnízda sama jako nedopeřený pták, a vábí mne možnost dobrodružství. Druhá cesta byla k Bělinčiným rodičům, kteří své děti znova narozené k srdci přitiskli. Přesvědčujme neznalé, že lákání k cizotě jest vymyšleno pouze od nepřátel našeho rodu. Podobně doporučujeme být opatrný při sdělování HIV pozitivity ve společnosti a v rodině. Nebyly tu však činžovní rodinné byty, ale spíše bohémská staromládenecká útočiště. Rodí se na svět s mnohými vadami, které se kulturou, vychováním nedají zdolati, zničiti. Leč v tom příboji Němectva vynikaly staré měšťanské rodiny s uvědomělostí národní. Prožili zoufalství rodičů, jimž umírá budoucnost, ale Věřino statečné srdce nekleslo. Někdy po válce mě rodiče přivedli do dětské poradny ke slovutnému profesoru Švejcarovi. Tam leží s hlavou zababušenou rodná posestrice mrzutě laje na větroplachého záletníka. Mrtvý byl identifikován jako Rodger Prescott, známý padělatel bankovek a mincí z Chicaga. Soustava ta je přirozená, poněvadž se řídí přirozeným útvarem rodiny i společnosti,. Rodiče viděli, jak jim před očima dospívá, a podporovali její touhu, být hezkou ženou. Po šesti letech, přijdouc domů na návštěvu, ptám se hned, co dělá učitelovic rodina. Před sňatkem blouznívala o dítěti a strhla i pochybovačného Jana do rodinného deliria.


Pro zajímavost: