Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce španělštiny obsahující výraz Epuipaje de mano [ekipache de mano] Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Epuipaje de mano [ekipache de mano]

Sólo de ida [solo de ida] španělsky, tratar (de) španělsky, de nuevo španělsky, agencia de viajes španělsky, tener genas (de) španělsky, al cabo de un rato španělsky, ponerse de acuerdo španělsky, un poco (de) španělsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Epuipaje de mano [ekipache de mano] ve větách.

Rozhodli jsme se použít Hoganův osobnostní dotazník, jehož dílčí výsledky pomáhají predikovat manažerský potenciál. Jeho přičiněním zřídila se řemeslnická nedělní škola, opatrovna a prádelna, jejímž ředitelem byl Manek. Pichlerova manželka, rovněž Polka rodem, náležela toho času k nejdůvěrnějším družkám mladičké Honoraty. Úplně zadost učiniti jest nahraditi manželu nevinnému veškeru škodu, kterou zrušením manželství utrpěl. Pro hinduisty je koupel v posvátné vodě jezera Manasaróvar důležitější než khora, obcházení hory. Zajisté také choti stýskalo se po manželi, čehož svědectví nalézáme v pozdějším listě Zapově. Nabývá sňatkem státního občanství, neměla li ho dosud, a stává se příslušnicí obce manželovy. Měl v očích něco, co vzbuzovalo bázeň věřitelů, manželek nadřízených i samotných plukovníků. Ideál německého filosofa Nietzsche a uskutečnění ideálu manželstvím dvou anglických básníků. Bůh, který posvětil manželství, požehná našemu sňatku, i když nám požehnání odepře kněz. Přijal manžela do zaměstnání, učinil ho vedoucím oddělení a všemožně mu vycházel vstříc. Potřebovala novou vůni v kuchyni, dosud nezvyklou, a čočku ještě ve svém manželství nevařila. Zřejmě to tak bude, protože mi ukázal nepoužitou vstupenku, kterou měl zakoupenou pro manželku. Zákon předpokládá, že matka prostředků nemá, poněvadž také jejím jměním vládne manžel. Kromě již zmíněných manuálů byly v rámci tohoto projektu vytvořeny další dvě příručky. Muž jest povinen a oprávněn manželku svou zastupovati u soudu a záležitosti její obstarávati. Zkrátka, je to roztomilý mladý muž, který však, bohužel, nemá vlastností dobrého manžela. Mančinka plakala, ujišťujíc matku, že byl zajíček dobrý, a panímáma pořád se uplívala. Myslím telegram, který jste poslal panu Josiahu Amberleymu ohledně jeho manželky a jeho peněz. Zap, vyhovuje přání manželky své, proplétá dopisy podrobnými zprávami z českého života. Manka běžela hned do kuchyně, dala dobrou večeři přistrojit a to nejlepší víno uchystat. Můj život byl otravován neustálým pronásledováním manželem mým, jenž se mně zhnusil. Nemá li věno na manželku nebo na dědice její připadnouti, budiž to výslovně ustanoveno. Manča mu je rychle podala, postavila před něho koflík čaje, popelníček a krabici cigaret. Nevyslyšený milenec mohl zabít manžele Brownerovy a mužské ucho mohlo patřit manželovi. Jeho manželka, horlivá Slovanka, slíbila, že též něčím do našeho almanahu přispěje. Nařídil, aby košík s mangem, který přinesl vesničan z Thispind i, poslali do kláštera. Ano, měl jsem respekt před jeho límečky, obrovskými manžetami a vykartáčovanými vlasy. Jsou vychovávány, aby byly jen manželkami, hospodyněmi a v nejlepším případě matkami. Podmínkou takového manželství jest vnitřní svoboda a plné zralé rozvinutí individuí.


Pro zajímavost:

orquesta de cámara španělsky,
cuarto de bao španělsky,
campo de deportes španělsky,
dentro de španělsky,
de nada španělsky,
lápiz de labios španělsky,
discutir (de) španělsky,