Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce španělštiny obsahující výraz Jízdní řád: bus vlak - metro Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Jízdní řád: bus vlak - metro

metr, metro španělsky, jízdní řád německy, Jízdní řád anglicky, jízdní řád francouzsky, pásmo, metr synonyma, podzemní dráha (metro) německy, metr m ostatní předněty, bus stop anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Jízdní řád: bus vlak - metro ve větách.

Zjistili jsme podle jízdního řádu, že vlak ve. Slovník Bradshawova jízdního řádu je sice jadrný a výstižný, ale přece jen omezený. Tak se podívejte do jízdního řádu. Bradshawův jízdní řád vyloučíme. Zemětřesení vyvolává řadu sekundárních jevů, jejichž účinky jsou někdy horší než účinky samotného zemětřesení. PŘÍKLAD SČÍTÁNÍ ŘÁDKU ČÍSEL V předcházejícím případě byla při sčítání použita vestavěná funkce. Řada salesiánů se také angažovala ve skautingu a Katolické akci, která organizovala apoštolát laiků. Přestávky mezi odjezdem jednoho a příjezdem následujícího vlaku užito k posunování vozů do zásoby. Během tohoto rozhovoru jsme rychle projížděli pod nekonečnou řadou mostů, klenoucích se přes Temži. Pokud webovou stránku neznáme přesně, můžeme zkusit vyhledávání, opět pomocí adresního řádku. Spatřil jsem řadu poutníků, nazdařbůh chrlících do vzduchu olovo z winchestrovek, opřených o bok. Sami jsou jen podivuhodnými květy, jež kreslí a tvoří stálý pracovní řád nekonečné přírody. Středisko organi zuje víkendové a prázdninové pobyty a pořádá řadu akcí pro širší veřejnost. Desítky tisíc obyvatel byly postiženy poškozením vodárenských řadů a poškozeními na kanalizaci. Úpravou vlastností měníme formát odstavce každý odstavec má určité zarovnání, řádkování,. Pro řádného občana bylo věru zvláštní vykročit takto vybaven do temné mlhy zahalující ulice. Chladné šedé oči, vyhlížející bystře zpod ježatého obočí, si nás oba po řadě prohlédly. Zde je možné vyhledávat pomocí klíčových slov, která zapisujete do formulářového řádku Obr. Kráčeli jsme malebnou vesnickou ulicí, po obou stranách lemovanou řadami přistřižených jilmů. Odpoledne j sem však velmi zaneprázdněn a večerním vlakem se pravděpodobně vracím do Londýna. Vedle těchto tlačítek vidíte ještě volbu Uložit do složky a formulářový řádek se šipkou. Znáte přece tu čtvrť, ty monotónní řady cihlových stavení, ty únavné předměstské ulice. Vzápětí ji následovalo mnoho miliónů tun žhavé lávy, tryskající stovky metrů do vzduchu. Když vyrostl, byl z něho řádný sedlák, jako táta, jenže byl cvičenější a ohrabanější. Další členy jmenuje ředitel z řad externích pedagogických pracovníků, dobrovolných pedag. Ve formulářovém řádku tohoto panelu je text Odhlásit uživatele a vaše uživatelské jméno. Ve skutečnosti chtěl získat čas, dokud Elizabeth nebude tak třicet, čtyřicet metrů od nich. Při dolním okraji maidánu stála popelavá řada vojenských policistů s blýskavými bajonety. Řadou vojáků prokmitl záblesk podobný výstřelu to před odchodem snímali z pušek bajonety. Podle teploty vzplanutí řadíme látky do tříd nebezpečnosti, které se označují čísly I.


Pro zajímavost:

metrum synonyma,
lístek (na vlak) francouzsky,
bus anglicky,
metro synonyma,
pocta, čest, medaile, řád synonyma,
vlak anglicky,
Fährt dieser Bus / Zug nach ? německy,