Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce španělštiny obsahující výraz Mohl byste mě zítra vzbudit telefonem? Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Mohl byste mě zítra vzbudit telefonem?

Mohl byste mi poradit španělsky, můj, mé, má španělsky, zítra španělsky, na zítra španělsky, Těší mě. španělsky, nashledanou zítra španělsky, mohl byste nás vyfotit? francouzsky, mohl byste nás vyfotit? německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Mohl byste mě zítra vzbudit telefonem? ve větách.

Kéž byste jen delší čas ve Vratislavi pobyti mohla, abychom se společně potěšiti mohly. Mohl byste mně tudíž pověděti jméno ženy jejíž začáteční písmena jsou L. Ale podle toho, co říkáte, mohl byste možná být užitečnější v Londýně. Až doprovodíte slečnu Morstanovou, mohl byste zajet do Pinchin Lane číslo. Snad byste mohl načrtnuti laskavě z paměti, jak se události vyvíjely. Udělal byste mi ale velkou radost, kdybyste mohl odjet do Evropy se mnou. Snad byste nám mohla říct něco, co by celou věc nějak objasnilo. Jsem tak vyrovnanej, že byste mě mohla používat místo libely. Mohli byste se na ně předplatit, nyní mají lepší pověst. Jaký vy byste mohl býti radostný, silný a šťastný. Nemyslím, že byste mohli počítat s jeho pomocí. Snad byste nám mohl povědět pár podrobností. Ve snu mě nenapadlo, že byste to mohl být vy. Nevidím, co byste byl mohl ještě učiniti. Mysleli jsme, že byste to mohl potřebovat. Snad byste ale na něho mohl počkat. Myslela, že byste nám mohl pomoct. Jest tedy nanejvýše důležito, byste nenahromadil neužitečných věcí, pro něž by prospěšné byly vystrnaděny. Dav zvědavců, čekajících před kapitánovou místností na další vývoj, se rozestoupil, abychom mohli projít. Kdybyste se obtěžoval mě navštívit, mohl bych Vám sdělit jisté podrobnosti jejího strastiplného příběhu. Všeobecným zavedením těchto vynálezů mohlo býti nadobro odstraněno nebezpečí mrazu, krupobití, neúrody. Sám ještě dítě, musel, když matka pracovat ještě mohla, bratříčka opatrovat, jako statná chůva. Tam naposled sbírala Honorata své síly, aby potom tím usilovněji předsevzetí své mohla uskutečniti. Dalších několik milionů lidí mohlo přijít o život v důsledku hladomoru následujícího po povodni. Pronikavý zápach kreozotu zřejmě předčil všechny ostatní pachy, které ho eventuálně mohly mást. Holmes se však vrátil ještě dřív, než určil, doprovázen bystrým mladým policejním inspektorem. Usoudil jsem, že byste takové opatření nepodnikal, kdybyste se nemusel obávat nějakého nebezpečí. Hrůzou jatý počal vysloužilec náramně křičeti, a vrávoraje, co mohl rychle ze zahrádky spěchal. Marta se bystře dívala, prozírala do hlubin, zachycovala barvu hlasů i pohledů, záchvěvy, pomlčky. Mezi radioaktivní prvky, které by mohly uniknout při radiační havárii, patří i radioaktivní jód.


Pro zajímavost:

Mohl byste mi poradit německy,
Mohl byste mi poradit anglicky,
Mohl byste mi poradit francouzsky,
mohl byste nás vyfotit? anglicky,
Nech mě být! anglicky,
Těší mě. anglicky,
mně, mi, mě synonyma,