Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce španělštiny obsahující výraz odkud jezdí autobus na dopravu z letiště? Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu odkud jezdí autobus na dopravu z letiště?

vzít si na starost španělsky, odkud? španělsky, Nevstupujte na trávník španělsky, jít na nákup španělsky, hrát (na hud.nástroj) španělsky, na zítra španělsky, Pozor na kapesní zloděje španělsky, dělit se na španělsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu odkud jezdí autobus na dopravu z letiště? ve větách.

Potom se urychleně dostavme na určené místo, odkud bude prováděna evakuace hromadnými dopravními prostředky. Ale sotvaže poslední nepřátelská hlava padla, obrátil jezdec koně a uháněl, odkud přijel. Arkturské meganáklaďáky tehdy obstarávaly dopravu většiny zboží mezi centrem a okrajovými oblastmi Galaxie. Hovoří k vám Prostenik Vogon Jelc z Galaktického úřadu pro plánování hyperprostorové dopravy. Byl to kapitán Prostetnik Vogon Jelc z Galaktické rady pro plánování hyperprostorové dopravy. Miláčku, včera večer vypravovala mi Emma, že jsi se ptal, odkud přicházejí malé dítky. Autobus do Nepálžáňdže pojede čtrnáct hodina doveze nás do nížin k indické hranici. Byl bych ho dopravil jistě na strážnici, kdybych nebyl býval zaujat zcela jinými věcmi. Při veškeré své bdělosti Ferrier nemohl objeviti, odkud denní výstrahy ty pocházejí. Zavřela jsem oči, abych neviděla honící se světla na stropě, světla, Bůh ví, odkud. Je to letiště Robertsfield, největší v Africe a jedno z největších na celém světě. Více než milionů mužů bylo usmrceno na dopravních lodích pumami normanských letců. Holmes dovedl mne k nejbližšímu telegrafnímu úřadu, odkudž odeslal dlouhý telegram. Čtyři silní zřízenci měli co dělat, aby dopravili bratry do ústavního kočáru. Přistáli na pobřeží přinejmenším stejně krásném jako země, odkud připluli. Arthur zapátral, odkud přichází Fordův hlas, v prudkém větru sotva slyšitelný. Muži zůstali stát a shromáždili se ve dvoře, odkud bylo vidět na vysokou budovu. Scanlan a McMurdo vylezli na haldu strusky, odkud byl dobrý výhled do celého okolí. Čert vezmi Bauhausy, odkud se posílají nejstřízlivější buňky do naší vlasti. Ráno odploul s nějakou ženštinou do Tržiště , a žádný nevěděl, odkud jest. Zafod musel naslouchat velmi pozorně, aby dokázal určit směr, odkud přicházel. Straker odvedl koně do té prohlubně v terénu, odkud nemohlo být světlo vidět. Každý se hned k ní obrátil, ale žádný nevěděl, kdo je a odkud přichází. Když nevypátráme, kam odešel, aspoň bychom se měli dovědět, odkud přišel. Když jsme pospíchali po Howe Street, ohlédl jsem se k domu, odkud jsme vyšli. Do Cerhovic nemůžete dnes, ale do Hostomic, odkud já jsem, pomalu dojdete. Jakýsi úslužný brunátný starý pán zastupoval dopravní společnost. Postup prodeje by byl obdobný, liší se pouze způsob dopravy a placení. Ale ten mladý pán tuhle je mi povědom, nemohu se ale vzpamatovat odkud. Ano jenže v tom městě, odkud já pocházím, ve Florencii, neleží.


Pro zajímavost:

podílet se na španělsky,
na brzkou shledanou španělsky,
Pozor na schod španělsky,
(na) plnit španělsky,
na, nad, o španělsky,
ptát se (na) španělsky,
na návštěvě španělsky,