Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce španělštiny obsahující výraz Rád bych si objednal pokojovou službu. Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Rád bych si objednal pokojovou službu.

chtít, přát si španělsky, (vy) čistit si španělsky, vzít si na starost španělsky, prohlédnout si španělsky, mít rád něco španělsky, vybrat (si) španělsky, dát si schůzku španělsky, rád španělsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Rád bych si objednal pokojovou službu. ve větách.

Kdybyste snad později nějakého pomocníka potřeboval, šel bych rád k vám do služby. Závěrem bychom rádi předeslali, že tato publikace není určena odborné lékařské veřejnosti. Rád bych vás obeznámil se situací, jelikož dnes večer budu možná potřebovat vaši pomoc. Byla bych ráda postavila mnohého k chudému loži umírajícího děvčete, aby se zastyděl. Rád bych v dohledné době napsal menší monografii o vztazích psacího stroje k zločinu. Milí, zlatí bratříčkové! Kdybych ty tři věci dostala, zbláznila bych se radostí. Rád bych též tou samou příležitostí o Praze, zvláště o Riegrovi zpráv obdržel. Rád bych měl jeho přesný popis a všechny jeho dopisy, které mi můžete poskytnout. Ale já bych vždycky dal mnohem raději přednost štěstí před věcnou správností. Raději bych byla, kdyby kuželky koulel, ale mlčela jsem, až kdy tomu začal navykat. Vidíš, Viktorko, já bych ti ráda něco řekla, ale netroufám si, abys nebyla zlá. Kdybys k tomu svolila, ráda bych tě, babičko, vymalovala, aby měly děti památku. Byla bych ho raději modelérem viděla, ale on jinak nechtěl, tedy jsme mu povolili. Hale půjčte mi od svého bratrovce šaty, já bych se ráda přestrojila za vojáka. Rád bych šel, ale nevím, zdali mne pustí kamarádi, nemají druhého klarinetisty. To víš, ráda bych psala, ale starosti a radosti nedají člověku chviličky času. Ráda bych vás, milé kmotřinky, něčím lepším poctila, ale jsme velmi chudí. Než se rozhodneme, jak jednat, rád bych si ještě zjistil na tisíc maličkostí. Poslyšte, pane Holmesi, než dojdeme na místo, rád bych se vás na něco zeptal. Jen to, že bych vám radil, abyste byl opatrnější při volbě svých přátel. Byl bych rád, kdybys přestal už jednou skuhrat kvůli tý zatracený planetě. Prosím tě, kmotře, snad bys mi nepřál chlapce? To bych měla pěknou radost. Byl bych věru rád, pane, kdybych viděl sira Jindřicha na cestě do Londýna. Mám zde jednoho známého, pana Isu Whitneyho, a rád bych si s ním promluvil. Ale rád bych ji viděl v dobrém bydle, neboť ji chováme jako tu jahodečku. Případ tohoto druhu dá člověku příležitost a já bych jí rád využil. Tak vy umíte rusky? Ano čisti a rozumím, rád bych se však naučil mluviti. Již ho ale zase obtěžovati musím cedulička mu poví, co bych rád věděl. Rád bych konec světa šel, kdybych věděl, že to najdu, co by jí pomohlo. Ale dovolíte li, pane Holdere, rád bych teď pokračoval v pátrání venku.


Pro zajímavost:

sednout si španělsky,
španělsky,
nechat si španělsky,
Rád bych. anglicky,
nechat si to pro sebe anglicky,
služba německy,
vymýšlet si synonyma,