Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce španělštiny obsahující výraz Zaplatím. Mohu zaplatit účet Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu Zaplatím. Mohu zaplatit účet

účet španělsky, ukázat, učit španělsky, účastnit se něčeho španělsky, učit se španělsky, účastnit se španělsky, Přidejte to na můj účet. španělsky, Mohu zaplatit účet, prosím? francouzsky, Mohu zaplatit účet, prosím? německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu Zaplatím. Mohu zaplatit účet ve větách.

Veselé dobré jitro zvěstovalo Čelakovskému více, nežli by to cokoliv jiného bylo mohlo učiniti. Minimální počet dodavatelů, kteří se mohou účastnit aukce, je však vždy alespoň tři. Účinně mohou ke zmírnění těchto následků napomoci i samotní občané. Ti mohou projeviti zájem a něco učiniti, jinak nikdo nic neučiní. Všeho mohla by uvědomělá učitelka použiti a dětem podávati. Nevím, co to bude, zdá se mi, že tu cestu hořce zaplatím. Shlessinger zaplatil před odjezdem účet za všechny tři. Cena, kterou zaplatíme za noční nájezd, bude hrozivá. Účastnil se našich úvah o tom, co se asi mohlo stát. Mohou rozvinouti svobodně svou práci, účel, život. Zaplatil z běžného účtu fakturu za nákup zboží. Nuže, dnes v noci zaplatíme za tvé leopardodlaky. Zaplatil jsem za ni hotelový účet a jízdenku. Mohla by si ho znovu učinit šťastným, Bello. Nevidím, co byste byl mohl ještě učiniti. Chceš nějak pomoci? Mohla bych jí učesat. Mohu to ještě učinit. Zemětřesení vyvolává řadu sekundárních jevů, jejichž účinky jsou někdy horší než účinky samotného zemětřesení. Pro začínajícího uživatele mohou být ze skupiny Příslušenství užitečné tyto programy Adresář, Kalkulačka, WordPad. Současně byl ministerstvem vyučování vydán zvláštní zkušební rád pro kandidátky učitelství na dívčích lyceích. Požár je často druhotným účinkem některých dalších mimořádných událostí, nehod, havárií či technických poruch. Cíle rozhovoru mohou být následující diagnostický, terapeutický, anamnestický, výzkumný, poradenský, výběrový. Je důležité vědět, že naprostá většina nejrozšířenějších toxických plynů a par má dráždivé účinky. Avšak ani státní policie, ani Holmesova nepočetná, ale účinná organizace nedokázaly rozlousknout ten oříšek. Pokud užíváte hormonální antikoncepční pilulky, nemusí být kvůli přípravě střeva dostatečně účinné. Prosím vás, abyste učinil všechna bezpečnostní opatření, vylučující předčasné odhalení celého procesu. Dav zvědavců, čekajících před kapitánovou místností na další vývoj, se rozestoupil, abychom mohli projít. Kdybyste se obtěžoval mě navštívit, mohl bych Vám sdělit jisté podrobnosti jejího strastiplného příběhu. Všeobecným zavedením těchto vynálezů mohlo býti nadobro odstraněno nebezpečí mrazu, krupobití, neúrody. Ušlechtilá její horlivosť a jemný ton povzbuzovaly účinně mysl všech tehdejších upřímných vlastenců.


Pro zajímavost:

Mohu zaplatit účet, prosím? anglicky,
přečerpat účet německy,
účast, díl, procento synonyma,
učinit rozhodnutí německy,
učení, studování synonyma,
účetní dvůr německy,
učebnice německy,