Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz anekdota, šprým, vtip, legrace, zábava, rozpustilost Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu anekdota, šprým, vtip, legrace, zábava, rozpustilost

vtip, žert, legrace synonyma, vtip, legrace synonyma, rozpustilost synonyma, žert, vtip synonyma, mejdan, zábava synonyma, vesnická zábava synonyma, význam, vtip synonyma, legrace synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu anekdota, šprým, vtip, legrace, zábava, rozpustilost ve větách.

Nedostav odpovědi od panny v největší rozpačitosti postavené, začal pomocí druhých vtipem stříleti. Vybavení otcovy soukromé ordinace bylo zabaveno, on sám začal pracovat ve znárodněném zdravotnictví. Ze skupiny Zábava Windows Media Player přehrávač multimediálních souborů a Ovládání hlasitosti. Všechno je ve Vyšší dívčí škole pěkné, zábavné i jímavé, všechny předměty učebné. Hostitel stará se o látku k zábavě, která musí býti příjemná, aby nikoho nerozčilovala. Bha Sein se jeho vtípku nezasmála vtěsnal svou dlouhou, neohebnou páteř do prázdné židle. Mezitím, co Maruška u věštice sloužila, žily starší sestry její v samých zábavkách. Nezklamali se v sobě, Baruščin bystrý duch, vtip a vědomilství činily učení snadné. Estetické řeci, vtip, pausy, posměšky, zarývání do neznámé duše div ne mikroskopem. Každý se tomu vtipu obvykle zasmál a zeptal se, jaké létající talíře ho zajímají. Nyní kdyz se objevil Tyrannosaurus, vsimni si zmeny výsledku zábavy v Terase s Výhledem. Bylo tudíž jasné, že náš večerní podnik nepokládá za žádný zábavný výlet. Más potenciál udelat z Jurského Parku nejvetsí zábavní park v historii lidstva. Jednou, to jsem ještě byla malá, povídali si strýčkové anekdotu o Napoleonovi. Pan Macgregor pronesl velice zábavnou uvítací řeč a každého v ní představil. Asi jim ti první dva vysvětlili, jaká to bude ohromná legrace nás takhle děsit. Malovat od rána do večera tiku na čelo poddaných určitě není žádná zábava. Lidé mysleli, že se všecko zabaví, prodá, že snad přece věřitele uspokojí. Trochu jste těmi zajímavými anekdotami odbočil od hlavní věci, pane Holmesi. Minimálně ty určené pro zábavu Windows Media Player nebo Windows Movie Maker. Děd Mariettin byl také vojákem, desátníkem byl člověk vtipný a šikovný. Havlíček ozval se proti němu ostře a zdrhal ho svým vtipem, že má dosti. Postupně byly vráceny zabavené domy a mnoho sil stála jejich rekonstrukce. To člověka připraví o nervy víc než práce, a dokonce víc než zábava. Divákům se nechtělo věřit, že si dnes odpoledne užijí tolik zábavy. Nyní nastali Vojtěchovi dnové plní zábavné práce a milých radostí. Dělá si ten chlápek legraci či co? Nejsem na legraci zrovna naloženej. Procházky takové bývaly nám milejší, než kdovíjaká jiná zábava. Vykládal a poslouchal vtipy, řval smíchy vydělával si na živobytí. Jediná toliko bytost dovede mne na delší chvíli příjemně zabaviti.


Pro zajímavost:

zábava, legrace anglicky,
pobavení, zábava anglicky,
vtip, žert anglicky,
Bude to legrace. anglicky,
To bude legrace. anglicky,
zábava španělsky,
vtip německy,