Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz aula, síň, hlediště, posluchárna, společenská místnost Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu aula, síň, hlediště, posluchárna, společenská místnost

posluchárna, sál synonyma, posluchárna synonyma, síň synonyma, místnost, pokoj synonyma, místnost synonyma, sin embargo španělsky, místnost španělsky, sin španělsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu aula, síň, hlediště, posluchárna, společenská místnost ve větách.

Ta malinká, hezounká příčina všeobecného pobouření ženského pohlaví ležela na skvostném koberci uprostřed síně. Poodešel do místnosti a zůstal stát v hlubokém zamyšlení, zatímco oba profesionálové vyšetřovali mrtvého. Dav zvědavců, čekajících před kapitánovou místností na další vývoj, se rozestoupil, abychom mohli projít. Zbývající místnost vypadala slibněji, a proto se tam přítel zdržel a zahájil systematickou prohlídku. Jedna z posledních místností, kde hledali, byla malá komůrka, v níž sídlil syntetizér nápojů. Pak provedl cosi, co by nezasvěcenému pozorovateli připadalo jako heroický pokus přejít místnost. Wenn Niederhaltef hrungen erforderlich sind, beachten Sie die diesbez glichen Informationen auf Seite. Měl jste štěstí, přisámbůh! Kdybyste byl Watsona zabil, nevyšel byste z této místnosti živ. Prkno zřejmě zakrývalo rozdvojku trubek vedoucích do kuchyně, která je přímo pod místností. Místnost byla spoře osvětlena, takže mu chvíli trvalo, než rozpoznal Forda, Trillian a Zafoda. Nylatron Gleitprofile sind zur Lebensmittelverarbeitung nicht von der FDA und USDA FSIS zugelassen. Zacloněnými okny mdlé vpadalo světlo ve vysokou i ozdobnou síň gotickou nesmírné velikosti. Rudé kročeje mířily k nám a vycházely z vnitřní místnosti, jejíž dveře byly zavřené. Policista z vesnice, vysoký, upjatý a melancholický muž dosud hlídkoval v osudné místnosti. Zacloněnými okny mdlé padalo světlo ve vysokou i ozdobnou síň gotickou nesmírné velikosti. Uprostřed místnosti s hliněnou podlahou hoří oheň a plní celou prostoru štiplavým dýmem. Když se ráno probral vylágrované jak stará kukajda, zgóml že je singlovka, bez šropálů. Skoro celou stěnu tmavé místnosti zaplňuje skvostný, bohatě zdobený stříbrný čh rten. Je to advokát a užíval mou místnost jen přechodně, dokud mu neupravili nové kanceláře. Abmessungszeichnungen sind ebenfalls erh ltlich, wenn eine Herstellung vor Ort bevorzugt wird. Na skvostném trůnu ve velké síni sedí kníže ďábel a vedle něho kněžna Luciferová. Do místnosti vtrhla policie, pouta zacvakla a zločinci byli odvedeni do čekající drožky. Paní Douglasová stála a naslouchala u polootevřených dveří a teď vešla do místnosti. Pak jsem uslyšel kroky paní Douglasové a nemohl jsem připustit, aby vešla do místnosti. Místnosť pro ústav byla najata v Krakovské ulici a zařizována s horečnou horlivostí. Adapter mit Rundbohrung sind nicht mit geteilten oder abriebfesten Zahnr dern zu verwenden. Byla to vlastně jediná veliká síň, neboť tyto přepážky daly se odstraniti, po př. Konečně jsme v polotemné místnosti, kam světlo padá jen jediným zaprášeným oknem. Jeho dobrá nálada a téměř hmatatelné osobní kouzlo rázem projasní celou místnost. Bei einigen kundenspezifischen Artikeln sind zus tzliche Konstruktionskosten erforderlich.


Pro zajímavost:

Sin plomo [sim plomo] španělsky,
společenská třída anglicky,
prostor, místnost německy,
pokoj, místnost anglicky,
posluchárna španělsky,
třída (místnost) anglicky,