Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz bezcitnost, studeno, chladno, zima, lhostejnost Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu bezcitnost, studeno, chladno, zima, lhostejnost

zima, chladno synonyma, bezcitnost synonyma, chladno, chlad synonyma, lhostejnost synonyma, lhostejnost, netečnost synonyma, stokoruna, zima synonyma, chlad, zima synonyma, zima, výkal synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu bezcitnost, studeno, chladno, zima, lhostejnost ve větách.

Zimní vítr čeří chladnou vlnu, Studeným zjasněnou svitem luny. Úsvit byl studený a chladný. Je to vylíčení údajných zážitků jakéhosi Víta Vújagiga, mladičkého nenápadného studentíka Maximegalonské university. Jakýkoli cit, zejména láska, se jeho chladnému, přesnému a obdivuhodně vyváženému myšlení přímo příčí. Ptačí hlaholné šveholení, oslavující radostně probuzení přírody ze zimního sna, zaléhalo v tesknou celu. Nejčastějšími klienty v rámci profesního poradenství jsou studenti magisterského a bakalářského studia. Pro studenty ekonomických oborů je možné doporučit online diagnostiku CareerLeader podrobněji subkapitola. Uskutečnit anketu mezi studenty posledních ročníků zaměřenou na jimi preferované zaměstnavatele. Kdo si předem chladnokrevně promyslí zločin, promyslí si stejně chladnokrevně, jak zahladí stopy. Chladné šedé oči, vyhlížející bystře zpod ježatého obočí, si nás oba po řadě prohlédly. Odhrnuvši na stranu velikou, nadýchanou svrchnici, přikryla se jen sukní, aby jí zůstalo chladno. Studený pot vyvstával na Fordově čele a kanul po elektrodách, připevněných k jeho spánkům. Paní přinesla k tomu také vždy svoje zimní kožíšky, všední a nedělní, suknem potažené. Svědění bylo silnější, svatý Tomáš Akvinský se rozplynul a student Patočka otevřel oči. Vražda jest to, již chce on, Watsone, raffinovaná, chladnokrevná, dobře rozmyšlená vražda. Český student vystál tu duševní robotu jako jeho selský předek robotu na půdě pozemské. Externí lokus upřednostňuje méně studentů PřF, rozdíl však není statisticky významný. Oči mu plály chladným tvrdým světlem, jakého je možno docílit jen usilovným tréninkem. Plná důvěra studentkám věnovaná budí a sílí smysl pro řádnost, povinnost a poctivost. Chci jen říct, že zatím bych nerozeznala Magratheu od obyčejného úlomku studené skály. Po obvodu zimní zahrady stály mramorové stolky na půvabných nožkách z tepaného železa. Ta čistá, studená voda je voda zázračná, jejíž moci tisíce lidu zdraví svoje děkuje. Holmes si zachoval chladnokrevnost jako vždy, ale mně žhnuly tváře hněvem a pobouřením. Chladný, důtklivý, ironický tento hlas mohl náležeti jen jedinému člověku na světě. Na východě už pomalu svítalo a v chladném šerém úsvitu bylo vidět poměrně daleko. Klepali jsme se zimou, ale jeho ruce byly nápadně teplé, třebaže nepoužíval rukavice. Zde vystupují opět ženy české na jevo a sice jako podporovatelky českých studentů. Mnohdy dostal se student do poněmčené rodiny, kde na počátku jaksi porobem se cítil. Vyplněním dotazníků tak významně přispějete budoucím generacím studentů VŠE. Ať to byl kdokoli, musel být velice chladnokrevný, když si troufal vyvolat poplach.


Pro zajímavost:

neúčast, lhostejnost synonyma,
chlad, lhostejnost synonyma,
zima anglicky,
je mu zima francouzsky,
zima německy,