Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz bláznivý, přihlouplý, praštěný, střelený, potřeštěný, šílený, ztřeštěný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu bláznivý, přihlouplý, praštěný, střelený, potřeštěný, šílený, ztřeštěný


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu bláznivý, přihlouplý, praštěný, střelený, potřeštěný, šílený, ztřeštěný ve větách.

Přihlouplá, banální poznámka, která navodila uklidňující atmosféru klubového tlachání, Elizabeth jako zázrakem zkonejšila. Vše, co bylo živé, prořídlá zvířena i zdecimované lidstvo, všechno třeštilo tichým šílenstvím. Pět divokých Maelstr mů událostí zavířilo v splašených poryvech blázniviny a vyvrhlo chodník. Teď bude bezpochyby předstírat, že jsem řekl cosi, co by potvrzovalo jeho bláznivá podezření. Bubnování deště na střechu začalo po pár hodinách každého dohánět k šílenství. Jako všichni lakomci je i on žárlivý a jeho žárlivost přerostla do šílené mánie. Bláznivá stála na sedadle svém a rukou vysoko vyzdviženou držela se suchých větví. Pádil přes močál ve svém záchvatu šílenství, spadl zde dolů a zlomil si vaz. Zachvátila mne z toho pohledu hrůza, pane Holmesi, šílená, nezvladatelná hrůza. Je panchartem lidské hlouposti, výsledkem ztráty paměti, idiotismu a šílenství. Nelitovali jsme námahy, abychom ji z toho šílenství vyléčili, ale vše nadarmo. Spatřil jsem, jak šílenstvím probleskla jiskřička zoufalé inteligence. Spíme spolu asi tři měsíce a on měl přede mnou šílenou spoustu holek. Takové zpožďování plnění úkolu přivádí ostatní k šílenství. Neznamená to být účastny na jeho dnešním válečném šílenství. Abych ve vražedném šílenství nezavraždil všechny své přátele. Bylo to, jako by si v záchvatu šílenství vybila zuřivost na obou. Pane doktore, dovolte mi dotaz byť Vám asi bude připadat šílený. Mnohem nebezpečnější než jakákoli zrůda je čestný šílenec. Čas jde šílenou rychlostí, stále větší a větší rychlostí. Jaký šílenec jsem byl, že jsem ruky své hned na něj nespustil. Byla to situace, která ho jistě musela dohánět k šílenství. Zvenčí bylo slyšet šílené štěbetání tenkých hlásků. Prezident? Nejsme přece šílenci, aspoň v tomhle směru ne. Ale jaké je teprve šílenství těch, kteří slyší barvy. Po písku předháněli se koně s jezdci v šíleném trysku. Bláznivý s řetězy na kopečku při sloupu před oudolím. Většinou jsem zjistil, že to jeho šílenství je metoda. Chechtající se bláznivá zůstala sama v temnu lesním. Gustin prokletý dopis Anně vnukl mi šílenou myšlenku.


Pro zajímavost:

bláznivý anglicky,
bláznivý, hovor. báječný německy,