Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz cejch, měřítko, kalibr, měrka, míra Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu cejch, měřítko, kalibr, měrka, míra

měřidlo, cejch, kalibr synonyma, vyvedený z míry synonyma, mírnost, poddajnost synonyma, vyvést z míry synonyma, mírnit synonyma, mírotvorce synonyma, vyvedení z míry synonyma, mír synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu cejch, měřítko, kalibr, měrka, míra ve větách.

Blahovůle dává vzniknouti těm nesčíslným darům, jimiž člověk bohatý chtěl mírniti smutný osud nešťastných. Klidný život, pobyt ve svěžím venkovském vzduchu, mírná práce, toť jsou prostředky léčící bezesnost. Příjemný, mírně obtloustlý láma nám slušnou angličtinou vypráví historii kláštera Namkha Khyung Zong. Křišťálová deska jeho, prostému oku nepostižitelně kulovitě prohnutá, namířena svou osou k Merkurovi. Merkuřané byli vyznavači společného Vývoje a bratrství veškerenstva, synovství Nekonečné Podstaty. Pro jednoduchost se jako její míra používá bezrozměrná veličina magnitudo označovaném písmenem M. Pokud je téměř vše relativní, pak logicky měřítkem pravdy se stává její subjektivní vnímání. Principy současného kariérového poradenství jsou do značné míry ovlivněny procesem globalizace. Vysoko na velitelském můstku zíral kapitán mírně podrážděně do nekonečných rozloh kosmu. Nejprve mírné otřesy ozvaly se na několika místech, kde kůra zemská odedávna byla nestálá. Mějte na paměti, že čím větší počet stránek, tím je měřítko jejich zobrazení menší. Silnice vedla do mírného svahu, na kterém stála doširoka rozložená, bíle omítnutá budova. Vystřídali už několik jazyků dávno vyhynulých na Merkuru, když živému nebylo rozuměno. Pokud i ostatní míry odpovídají velikosti jeho nohy, musí to jistě být obrovitý člověk. Quellera zajímalo, jestli se už o úderech dozvěděla jiná jeho agentka, Miranda Powersová. Teď nemůžu mluvit, řekl Queller, když se mu Miranda konečně příštího rána dovolala. Pod vedením amerického presidenta Cartera, MZV USA Henry Kissinger Podpis mírové smlouvy. Trillian mu mírným pohybem zadržela ruku, aby se náhodou nedotkl něčeho důležitého. Mluvě o očích astronomů a neznámém hostu, maně utkvěl zrakem na očích Merkuřanů. Zvěděli také, že ovzduší Země přece jen má trochu jiné složení nežli Merkurovo. Tím je do značné míry ovlivněn i výběr metod, které poradci nejčastěji užívají. Dřívější generace kazatelů do jisté míry dost dbala, aby se vše dělo podle řádu. Pak teprve smutně mažu pryží a střízlivě znova kreslím, správně, podle měřítka. Za této prvotní, předhistorické vlády žen panoval na světě i poměrný klid a mír. Ovšem, z části bylo to zaviněno i netušenými optickými klamy atmosféry Merkurovy. Panovalť spravedlivě, mírně a rozumně, a slova Narcisčina nikdy z paměti nepustil. Merkuřané přáli si dalších podrobností o srážce Země s prstencem Neptunovým. To byla depeše z Velmu, kterou rozesílal sekretář Hlavního Sboru celému Merkuru. Vykládali mu dlouho o vývoji na Merkuru, jak tamější lidstvo chybovalo a klesalo. Mají dnes na jazyku mír a hlásají do celého svět své mírumilovné smýšlení.


Pro zajímavost:

míra synonyma,
mírný synonyma,
mírnost, tichost synonyma,
kalibr synonyma,
měřítko německy,
mirabelka anglicky,
úroková míra anglicky,