Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz chápání, shoda, porozumění, soulad Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu chápání, shoda, porozumění, soulad

shoda, pochopení, soulad synonyma, souzvuk, soulad synonyma, harmonie, soulad synonyma, chápání synonyma, soulad synonyma, v souladu s synonyma, porozumění, pochopení anglicky, náhoda, shoda okolností anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu chápání, shoda, porozumění, soulad ve větách.

Fyziologické cíle se vztahují k posilování porozumění a návyků podporující zdravý životní styl. Proč? Veškerá školní výchova protialkoholní je možná jen za součinnosti a porozumění rodičů. Předpovědi Nelovy a v zápětí následující jich praktické provedení ohromovaly přesností shody. Petr Bezruč napsal dílo Slezské písně, které byly chápány jako opozice proti dekadentní tvorbě. Podivnou shodou okolností výsledné slovo vyjadřovalo dost přesně Arthurovy momentální pocity. Patřili na sebe vráceni přítomnosti, s úsměvem vzájemného porozumění a Rip šel k aparátu. Tyto předměty vyžadují jasné porozumění a následné opakování praktickým používáním. Byla to zkušenost inspirující, v souladu s naší snahou vytvořit knihu o tibetském buddhismu. Jaká to pak shodlost povznesené mysli s hudbou oslavující a doprovázející služby boží. Kromě přesně se shodujícího zboží nám vyhledávač nabízí zboží s obdobnými názvy. Rozuměly si znamenitě, spojovala je něžná sdílnosť a nevšední vzájemné porozumění. Všechny čtyři publikace představují set mají obdobný formát a shodný grafický styl. Vzniká stereotyp hodných venkovanů, jeho porušení je chápáno jako nástup naturalismu. Složila konečně, na čem se byla ostýchavost a přirozená marnost v mysli její shodly. Shodou okolností vím, jak na nejvyšších místech posuzují vaši práci v této zemi. Editace pomocí klávesnice je shodná jako ve WordPadu, tudíž se jí nebudeme zabývat. Dejte však pozor, aby Váš monogram nebyl shodný s nějakým běžným českým slovem. Samu Mertonovi se vlivem pomalejšího chápání situace teprve postupně objasňovala. Zvláštní shodou okolností se týden předtím začal zajímat o moje záležitosti. Tlačítko Obnovit nám provede nové překreslení obrazovky ve shodném místě mapy. Nacházení souvislostí mezi prvky je způsob, jak si vytváříme chápání světa. Buď se tělo svezlo ze střechy, anebo došlo k velmi zvláštní shodě okolností. Jsem jako porobený národ, který by rád shodil tyrana, jehož zákonů neuznává. Přitom jsem shodou okolností zahlédl jeho tvář v zrcadle nad krbovou římsou. Východiskem je shoda mezi odbornou přípravou a obsahem vykonávané práce. Shodou okolností směřoval Sergej Kepica do Yei ve stejnou dobu jako Hassan. Naopak jako projektivní osobnostní test je kresba chápána Machoverovou. Shodou nějakých mimořádných okolností se tento mladík mohl nakazit. Ma Hla Mei shodila ve dveřích z nohou rudé lakované sandály a vešla. Komise hodnotí nabídky pouze v případě, hodnotí li v souladu s odst.


Pro zajímavost:

odpovídat, být v souladu německy,