Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz chlápek, detektiv, policista Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu chlápek, detektiv, policista

chlápek, člověk synonyma, policista synonyma, chlápek synonyma, policisté synonyma, policista, špión synonyma, policista anglicky, policista, strážník anglicky, detektiv anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu chlápek, detektiv, policista ve větách.

Nevím vlastně, nebylo liž by první mojí povinností jako svědomitého detektiva zatknouti celý dům. Já vím, pane inženýre, že neplatíte žádných alimentů, nám to psali z detektivní kanceláře. Po tomto vekslu se policisté prohlašují za celníky a chtějí nám prohlédnout obsah zavazadel. Zaobírám se vážně myšlenkou napsat krátkou monografii o využití psů v detektivní práci. Při dolním okraji maidánu stála popelavá řada vojenských policistů s blýskavými bajonety. Nicméně mám povinnost poslat s vámi aspoň jednoho policistu, když máte tak cenné břemeno. Policista z vesnice, vysoký, upjatý a melancholický muž dosud hlídkoval v osudné místnosti. Když jsme dorazili do Scotland Yardu, předali jsme ji okamžitě policistce, aby ji prohledala. Lestrado jest, jak myslím, nejlepším z policistův, a budeme snad potřebovati jeho pomoci. Člověk aby napsal zvláštní knihu pro detektivy, by naučil je, čemu mají se vyhýbati. Dozvěděla jsem se to, když jsem se pozdravila a přišel mne vyslechnout detektiv Edmunds. Takoví lidé se té noci sešli pod McMurdovou střechou, aby zabili Pinkertonova detektiva. Zde v Londýně máme množství státních detektivů a množství soukromých detektivů. Když se vrátil do přízemí, vydal se s McMurdem střeženým policisty na strážnici. Ptám se proto, že možná někomu napsal, jak ten detektiv, ten Birdy Edwards vypadá. Vyběhl proto ven skleněnými dveřmi, sehnal policistu a lékaře a s nimi se vrátil. Nemohli vyloučit, že už je příliš pozdě a že detektiv už svůj úkol splnil. Inspektor Gregory, jemuž byl případ svěřen, je mimořádně schopný policista. Pytlík byl proti včerejšku, kdy jej policisté zkonfiskovali, sotva poloviční. Tohle jsou naši pomocníci příležitostní malí detektivové z Baker Street. Byl to nějakej chlápek, kterej se chtěl hádat ohledně manažera týmu City. Pomoci Tobyho si cením víc než pomocí všech detektivů z celého Londýna. Ani se s policistou nerozloučily a za patnáct vteřin už stály před domem. Dělá si ten chlápek legraci či co? Nejsem na legraci zrovna naloženej. Dali mi alespoň k dispozici policistu, který se mnou má zůstat v domě. Potom provedl inspekci pokoje, v němž měl být detektiv chycen do pasti. Ani lámova matka si nemyslí, že by nás policisté z Muču pustili dál. Ukázali jsme na naše batohy a policisté z nich pomalu všechno vyndali. Drožka pořád ještě čeká a venku u schodiště jsou dva policisté. To se pozná v Malakalu, odpověděl policista, který asi mluvil za oba.


Pro zajímavost:

policista francouzsky,