Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz chlapík, individuum, osoba, chlap, smrtelník, muž, jednotlivec, maník, jedinec, jeden Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu chlapík, individuum, osoba, chlap, smrtelník, muž, jednotlivec, maník, jedinec, jeden

mládenec, muž, chlap synonyma, chlapík, člověk synonyma, jedenkrát synonyma, muž synonyma, člověk, maník synonyma, ještě jeden synonyma, svobodný muž synonyma, manželka, muž, choť synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu chlapík, individuum, osoba, chlap, smrtelník, muž, jednotlivec, maník, jedinec, jeden ve větách.

Nesmíme představovati starého pána mladíkovi, dámu muži, osobnost, hodnostáře podřízenému, ale naopak. Platné manželství osob katolických zrušeno býti může jen smrtí jednoho z manželů. Většina HIV pozitivních osob v České republice jsou muži s homosexuálním chováním. Čelakovský udělal dlouhou báseň jest tam zbor starců, mužů, jinochů, a chlapců. Je to nerudný chlapík a člověk udělá dobře, když mu v drobnostech vyjde vstříc. Čelakovský udělal dlouhou báseň, jest tam sbor starců, mužů, jinochů a chlapců. Jest to velmi osvícená osoba, alespoň jeden z českých literátu moudře se oženil. Jinak to byl skutečně znamenitý chlapík a na zaučení mu stačilo pár měsíců. Ten chlapík by nás všechny zničil, kdybychom ho v údolí nějaký čas trpěli. Teprve potom uskuteční se ideál manželství jeden muž pro jednu ženu a naopak. Můžete si stěží pomysliti osobu méně náchylnou ke všelikému vzrušení. Byl to hezký, elegantní chlapík a věkem i postavou se dost podobal McMurdovi. Jeden z faktorů není osobnostní, ale jedná se o faktor obecné inteligence. Je to tak nevyzpytatelný chlapík, že nikdy nevím, co si o něm mám myslet. Jedinec může vyhodnotit situaci jako ohrožující, ne jako příležitost. Valaši a Rumuni zvolili si za knížete malého zemana Couza, ale chlapíka. MC může postihnout kohokoliv, ale běžnější je u HIV pozitivních osob. Důstojník vida, že je hezký silný chlapík, bez meškání ho přijmul. Jedenáct procent mužů mělo jedinou partnerku a zbytek více partnerek. Není špatný chlapík, i když je ve svém povolání hotový břídil. Já bych byl ty chlapíky vousaté rád viděl, když je z chrámu honil. Jak mi kdosi řekl, tenhle chlapík tady měl na starosti výrobu cihel. Ale je to chlapík ten ženich, sakulajda, milo se na něho podívat. Když můj muž umřel, zůstaly mi tři děti, dvě holky a chlapec. Chlapík ten jest obezřelý a schytralý v nejkrajnějším stupni. Úkolem zkoumané osoby je nakreslit úplnou postavu muže a ženy. Ten chlapík je očividně nějaká třtina větrem se klátící. Aktivní s modrým podbarvením může být vždy jen jeden panel. Dokonce jsme těch pár chlapíků cestou najali jako posádku. Usměvavá Jalleen a jeden z plachých ezzarijských chlapců.


Pro zajímavost:

bezvýznamná osoba synonyma,
starý muž synonyma,
jeden po druhém synonyma,
individuum synonyma,
tlustá osoba synonyma,
ani jeden synonyma,
někdy, jedenkrát synonyma,