Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz chytit, dosáhnout, dopravit, obdržet Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu chytit, dosáhnout, dopravit, obdržet

obdržet synonyma, chytit, stihnout, potkat synonyma, dopravit, přepravit synonyma, dosáhnout vrcholu synonyma, uváznout, chytit se synonyma, chytit synonyma, chytit, zastihnout, potkat synonyma, dosáhnout synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu chytit, dosáhnout, dopravit, obdržet ve větách.

Arkturské meganáklaďáky tehdy obstarávaly dopravu většiny zboží mezi centrem a okrajovými oblastmi Galaxie. Potom se urychleně dostavme na určené místo, odkud bude prováděna evakuace hromadnými dopravními prostředky. Jsou to totiž, pozemšťane, skutečně mimořádně chytré hyperinteligentní pandimenzionální bytosti. Hovoří k vám Prostenik Vogon Jelc z Galaktického úřadu pro plánování hyperprostorové dopravy. Paní Lackersteenová, kterou děsila představa, že bude muset odejít, se toho okamžitě chytila. Avšak znáte inkoust a péra hotelů, kdež zřídka kdy obdržeti lze pořádné psací náčiní. Lidunka byla obdrženým lístkem od maminky překvapena takové potěšení se jí ještě nestalo. Byl to kapitán Prostetnik Vogon Jelc z Galaktické rady pro plánování hyperprostorové dopravy. Podobných nabídnutí jsem již více obdržela i doufám, že budoucí jaro zapocíti moci budu. Nuže, chytrý pracovník jest velmi bedliv toho, co si uchystá ve svém podstřeší mozkovém. On a Judita obdrželi židovu chaloupku, která po smrti židově zpět byla připadla vrchnosti. Něco vznešeného a skvělého! Získat to nejcennější, čeho Orientálec může dosáhnout. Jestli existuje něco důležitějšího než moje ego, dám to okamžitě chytit a zastřelit. Muňky se dají chytit pouhým dotykem nebo sdílením ručníků, oděvů a ložního prádla. Chytro děti, spravte halušky, praženici, a doneste, co dobrého máme, aby se host najedl. Byl bych ho dopravil jistě na strážnici, kdybych nebyl býval zaujat zcela jinými věcmi. Ve vratech potkala paní Vocelkovou a rychle se chytila za knoflík, aby neměla neštěstí. Ellis chytil za ruku Westfielda, zůstali spolu stát u hrobu a vytáhli cigaretová pouzdra. Včela obdržela obrázky zemřelého Světozoru, ne však co dědictví, nýbrž co legát. Více než milionů mužů bylo usmrceno na dopravních lodích pumami normanských letců. Rád bych též tou samou příležitostí o Praze, zvláště o Riegrovi zpráv obdržel. Chytal také mloky, salamandry, potápníky a doma jich měl ve skleničkách plná okna. Jářku, nynčko je ten svět zcela jiný a pomalu bude kuře chytřejší než slepice. Čtyři silní zřízenci měli co dělat, aby dopravili bratry do ústavního kočáru. Chytáme sice své lidi hezky rychle, ale s jejich odsouzením už tolik nepospícháme. Náš návštěvník vyskočil, zavrávoral a chytil se pravou rukou za krbovou římsu. Možná že jim bylo ukřivděno a nemají jinou možnost, jak dosáhnout spravedlnosti. Sestupuje, jen když se mu zachce bloudit údolím nebo chytat ryby nebo prohánět psy. Měliť ještě jiné důvody, které utvrzovaly v nich víru, že dosáhnou úspěchu. Jestli se tyhle transplantáty chytí, bude moci operaci příští víkend dokončit.


Pro zajímavost:

chytit, nalákat, načapat synonyma,
dopravit synonyma,
dosáhnout, dosahovat německy,
dosáhnout vrcholu anglicky,
dosáhnout vysokého obratu německy,
chytit anglicky,
obdržet, dostat anglicky,