Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz dát padáka, vyrazit, zahodit, propustit Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu dát padáka, vyrazit, zahodit, propustit

dát padáka synonyma, utéct, někam něco dát synonyma, propustný, permeabilní synonyma, propust synonyma, dát znamení synonyma, dát se do pořádku synonyma, propustit synonyma, dát žihadlo synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu dát padáka, vyrazit, zahodit, propustit ve větách.

Dáti výraz touze, která v nás žije. Výrazný rozvoj zaznamenává především terciální sektor, sektor služeb, na úkor tradičních průmyslových odvětví. Předklonil se v křesle s výrazem mimořádného soustředění v ostře řezané tváři, připomínající jestřába. Ani jeden ze symptomů nebyl nějak výrazně abnormální, což ostatně odpovídalo mým dřívějším zkušenostem. Microsoft Access program pro sledování a správu velkého množství informací prostřednictvím databází. Socioekonomické faktory a jejich vzájemná interakce, výrazně ovlivňují nejen organizace, ale i jedince. Tajemník úklonou propustil žurnalistu a vzav příslušný zapečetěný rozkaz, přistoupil k aparátu. Starší vypadal jako strnulý a omámený a ve vrásčité tváři měl umíněný, zachmuřený výraz. Jak vyplývá z předchozího textu, externí faktory mají výrazný vliv na různé aspekty kariéry. Muž přistoupil s výrazem poněkud nedůvěřivým a potměšilým, a sklonil své ruce, aby pomohl. Taková drzost! Se vzdorovitým výrazem k nim pomalu klusal a drobnými údery popoháněl míček. Salesiáni stáli u zrodu a výrazně podpo řili vznik teologické fakulty Jihočeské univerzity. Toto spojení oslavy s nějakým datem nebo významnou událostí není dnes už tak jednoznačné. Pro statistické zpracování dat vyhodnocených dotazníků byl použit statistický program SPSS. Hledaný výraz zapíšete do dialogového okna Najít, které se objeví po aktivaci nabídky Obr. Kdybyste chtěla dát punčochy plésti, nemáte hbitější a lepší pletačky v celém městě. Kolem úst hrál jí někdy čtveračivý úsměv, který byl tlumen zádumčivým výrazem očí. Prostřednictvím klávesnice zadáváte vstupní data čísla, písmena a symboly do počítače. Asi tak deseti dvanácti případy, ale žádný z nich není zvlášť výrazný ani zajímavý. Její čelo bylo vyčnívající, mohutné, oči tmavočerné, sametové, s holubicím výrazem. Do modliteb se pletou výrazné hlásky klučíků, kteří za zástěnou připravují snídani. Ostatní vyrazili za ním, když vtom úprk zarazila rána z vraždomatického bleskochrliče. Vězeň se na něj obrátil s lhostejným výrazem člověka, který se vzdává svému osudu. Naši inteligenci tedy, což jest naše duševní krása, prozrazuje výraz našeho obličeje. Sherlock Holmes se pomalu rozhlédl kolem sebe a výraz jeho tváře nevěstil nic dobrého. Kat pootevřel oči a tím hrůzný dříve obličej výraz hlubokého smutku na se přijal. Vogon se na místě zastavil a na jeho tvář postupně prosákl výraz nezměrné tuposti. Poznám to podle toho nesnesitelně samolibého výrazu, který najednou začnou generovat. Tamhle přichází Gregson s výrazem škodolibé blaženosti v každém rysu své tváře. Dokud byste jinou službu neměla, může vám i domovní v našem domě dát pokojíček.


Pro zajímavost:

dát tip synonyma,
dát si ještě láhev synonyma,
permeabilita, propustnost synonyma,
promarnit, zahodit synonyma,
dát slib synonyma,
dát stranou synonyma,
odevzdat, svěřit, dát synonyma,