Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz dělat, vyrobit, provést, učinit, ublížit, vytvořit, podniknout Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu dělat, vyrobit, provést, učinit, ublížit, vytvořit, podniknout

podniknout synonyma, vytvořit synonyma, dělat rozdíl synonyma, učinit synonyma, dělat reklamu synonyma, provést synonyma, rovnat se, konat, dělat synonyma, ublížit synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu dělat, vyrobit, provést, učinit, ublížit, vytvořit, podniknout ve větách.

Neobyčejné ony podrobnosti daleky toho, aby učinily případ nesnadnějším, usnadnily spíše jeho řešení. Všichni výrobci doplňují testy o antigenní složky HIV subtypů podle současné epidemiologické situace. Jednoduše a rychle umožní vytvořit strukturovaný popis pracovních míst přesně podle potřeb firmy. Lampu, běžný standardní výrobek, podrobil důkladnému zkoumání, přičemž měřil její podstavec. Jméno její naleznete v seznamu dělnických časopisů, a není národního podniku, kde by nepřispěla. Lestným podvodem chtěl všecky na věky nešťastnými učiniti, kdyby ruka Páně nebyla překazila. Stanovte příslušné podmínky hory, nížiny, moře, řeky a pravděpodobné účinky na ekonomiku. Došlou poštu si můžete také třídit do složek, které si vytvoříte podle svých potřeb. Podkladem by mělo být skutečné ublížení na zdraví spíše než pouhé vystavení riziku. Nikdo nechce, aby se tohle delo, takze se podíváme, jaké chyby napáchalo minulé vedení. Dřívější generace kazatelů do jisté míry dost dbala, aby se vše dělo podle řádu. Drahý příteli! Ne, nemůžeme dělat nic, ledaže by se policii podařilo ty dva lapit. Podlaha z udusané hlíny se na jednom místě propadla a vytvořila tak přirozený hrob. Můj bratr dělá na blízku Vás za samomleče, totiž v Podolském mlejně na Jizeře. Vždy však v podobném případě učiní matka nejlépe, když se poradí s lékařem. Začal jsem s pacientem hovořit o jeho chorobě a dělal jsem si podrobné poznámky. Nalezeny známky, podle nichž lze souditi, že sir Karel stál tam delší dobu. Dělal je časně zrána, chtěje starci radost udělat, což se mu i podařilo. Arthur vybral jedno kamenné písmeno ze svého podomácku vyrobeného souboru. Delegujte úkoly na ostatní nebo s nimi spolupracujte a podělte se o práci. Hotovo, vytvořili jste adresář podadresář s názvem, který potřebujete. Snad minutu, snad déle trčela ta ruka s neklidnými prsty z podlahy. Posadil Pepíčka na zem, vlezl pod stůl a dělal Pepíčkovi psa. Každý podvrh, který by vyrobila, by vypadal věrohodněji. To se mu podobá, že si dělá takové starosti o přítele. Postupujte podle svého uvážení a já učiním totéž. Podezříval Zafoda, že vůbec netuší, co tu dělá. Vytvoření složky nebo vnořené složky podsložky. Jen pod jednou výminkou, myslím, že by to učinil. Znám Aleksandera podstatně déle než ty, Seyonne.


Pro zajímavost:

dělat průvodce synonyma,
dělat pokroky synonyma,
dělat, souložit synonyma,
dělat reklamu, šířit synonyma,
dělat se, tvářit se, hrát synonyma,
dělat prostředníka synonyma,
učinit dojem synonyma,