Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz depresivní, deprimující, pustý, bezútěšný, skličující, chmurný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu depresivní, deprimující, pustý, bezútěšný, skličující, chmurný


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu depresivní, deprimující, pustý, bezútěšný, skličující, chmurný ve větách.

Ve všech ostatních směrech jsou blata naprosto pustá, navštěvovaná snad jen hrstkou kočovných cikánů. Zapřísahal jsem plukovníka, aby mě pustil, ale mé výkřiky utonuly v nemilosrdném řinčení pák. Jeho jiskřivý humor ostře kontrastoval se skličující depresí, které propadal v minulých dnech. Přes zeď hřbitova na zad celým obrazem jest viděti dalekou, tichou, osamělou, pustou krajinu. Přes zeď hřbitova nazad celým obrazem jest viděti dalekou, tichou, osamělou, pustou krajinu. Copak nevíš, kde jsi? Jenom pustina, učiněná poušť! Civilizace dávno zanikla, člověče. Já mezitím na prosaických Pruska pustinách vědou, vzpomněním a nadějí se potěším. Jakkoli Markyta věděla, že to jinak nebude, přece se pustila do žalostného pláče. Průzkumnice trhu okamžitě zvětřila, že vítr změnil směr, a pustila se do Forda. Adelka zčervená, zaražena sedí na otcovu loktu, až konečně se pustí do pláče. Rád bych šel, ale nevím, zdali mne pustí kamarádi, nemají druhého klarinetisty. Zodpovíte mi jednu otázku, než vás pustím, kdybych vás tu měl držet celou noc. Zatkl jsem nepravého pachatele, aby Henderson uvěřil, že jsme ho pustili z očí. Marvin se bezútěšně vlekl lesknoucí se chodbou, která se zatáčela do dálky. Ječící střely se obloukem otočily a pustily se opět do pronásledování lodi. Elška popozdvihla oči k Báře, usmála se, ale zároveň pustila se i do pláče. Jsou to především rozlehlé plochy rovinatých pouští, většinou zcela pusté. Jakmile jejich tlumený rytmus odumřel, pustil se Holmes do suterénních dveří. Zastavil se, zamyslil, pustil klobouk, sedl si na židli a vzpomněl na její ruce. Byli by vše do pusta pohubili, kdyby nebylo lubětovského junáka Vavry Brezuly. Pustil mě na dopoledne do města, ale nevěděl samozřejmě, za jakým účelem. Chvíli stála, jako by ji omráčil, ale potom pustila se do usedavého pláče. Jsou plne automatická a pustí se vzdy, kdyz je dinosaurus v jejich blízkosti. Služku mám pustit a Dora má chodit večer pro pivo, anebo má jít sloužit. Trillian chvíli váhala, načež pokrčila rameny a pustila se do své porce. Hleďte, já bych se sám za ním pustil, jen kdyby mně někdo tady poseděl. Jak se dítě narodilo, zacpala mu ústa, zaobalila do plenky a pustila oknem. Sotva to Káča uslyšela, pustila se čerta a chytla se huňatého kožichu. Sloužící mysleli, že ta baba slečně neuškodí, a pustili ji do zámku. Potkáváme prvního člověka v těchto pustých končinách, pasáka ovcí.


Pro zajímavost: