Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz divoký, nelítostný, nemilosrdný, tvrdý, brutální, ukrutný, tuhý Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu divoký, nelítostný, nemilosrdný, tvrdý, brutální, ukrutný, tuhý

nemilosrdný, nelítostný synonyma, nelítostný synonyma, tuhý synonyma, tuhle synonyma, prudký, divoký synonyma, tvrdý alkohol synonyma, letargický, tuhý synonyma, tvrdý alkohol, destilát synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu divoký, nelítostný, nemilosrdný, tvrdý, brutální, ukrutný, tuhý ve větách.

Nelítostný tvrdý sociopat ve mně si vzal volno. Hvězdy na nebi, nevím, odkud má tuhle tvrdohlavost. Nedaleko mrtvoly ležela na podlaze zvláštní hůl z vyřezávaného tvrdého dřeva s kostěnou rukojetí. Zapřísahal jsem plukovníka, aby mě pustil, ale mé výkřiky utonuly v nemilosrdném řinčení pák. Pět divokých Maelstr mů událostí zavířilo v splašených poryvech blázniviny a vyvrhlo chodník. Byla to prachobyčejná černá buřinka nejobvyklejšího kulatého tvaru, tvrdá a hodně obnošená. Pokusí li se náš přítel z Divokého západu býti práv své přezdívce, budeme připraveni. Vidíme mladé lidi zamilované, plné písní, v lásce blouznivé a tvrdohlavé, vždy ohnivé. Oči mu plály chladným tvrdým světlem, jakého je možno docílit jen usilovným tréninkem. Princezna Kazimíra byla panna vzácné krásy, ale podivného smýšlení, ba věru ukrutného. Nestačil se divit, proč je jeho mozek napěchován tisíci divokými pokřikujícími jezdci. Brutální úvod jako by předznamenával jakousi divnou a nevysvětlitelnou hrůzu v pozadí. Přijda k vratům, spatřil tam čtyry ukrutné spící lvy, kteří jednou ranou zkameněli. Tvrdí, že býval mladším společníkem firmy Brickfall a Amberley, potřeby pro malíře. Za prkennými stěnami kanceláře se rozlehlo divoké brebentění a primitivní halekání. Dentrassiové jsou národ rozjívených gurmánů, divoká, ale docela příjemná cháska. Já bych tvrdil, že náš dům leží na jihu, protože tam je kraj nejopuštěnější. Jen ještě poryv divokého vzteku mě probouzí a cítím, že ještě není vše mrtvo. Jen nebohý ženich seděl jako zařezaný a měl ukrutný strach, jak to dále vypadne. Měli však, jak tvrdili, od CIA z továrny vzorek půdy, vzorek, jenž Emptu obsahoval. Obr spal tvrdě, neboť bylo daleko jeho chrapot slyšet, jako když zhluboka hřímá. Clairová, i když bych se ještě neodvažoval tvrdit, že nebezpečí je zažehnáno. Nikdy jsem moc neuměl vyhrožovat, ale tvrdili mi, že to občas ohromně účinkuje. Když ráno zasvitlo, obraz neobyčejné, ač divoké krásy rozkládal se před nimi. Jsou to moc zajímavé teorie, ale my musíme jednat s tvrdošíjnou britskou porotou. Zvýsená popularita v tomto ctvrtletí dokazuje, ze tvá tvrdá práce se vyplácí. To nebyla již tvář divoká! Černé žhavé oči byly zavřeny, svit jejich uhasl. Většina předních teologů tvrdí, že celý tenhle spor je naprostá ptákovina. Není tu divokých rozporů, není hloubání o té či oné náboženské pravdě. Řekla jsem s cesty svých myšlenek, jako bych omlouvala Neklanoví svou divokost.


Pro zajímavost:

přísnost, tuhost synonyma,
tvrdý synonyma,
zuřivý, divoký synonyma,
tvrdý klobouk synonyma,
tvrďák, tvrdý klobouk synonyma,
divoký, dravý synonyma,
brutální, krutý synonyma,