Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz divoký, surový, hrubý, ukrutný, krutý, zvířecký, nelidský Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu divoký, surový, hrubý, ukrutný, krutý, zvířecký, nelidský

drsný, surový, hrubý synonyma, zvířecký, surový synonyma, krutý synonyma, zvířecký, živočišný synonyma, nelidský synonyma, hrubý, celkový synonyma, zuřivý, divoký synonyma, hrubý synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu divoký, surový, hrubý, ukrutný, krutý, zvířecký, nelidský ve větách.

Jest to ukrutná zbraň hrubost proti mírné a stydlivé povaze. Má v sobě krokodýlí lstivost, krutost, zvířeckost. Děvčata zbavují se své rozptýlenosti, prázdného snilství, chlapci odvykají jisté vrozené hrubosti a panovačnosti. Nikdy v životě jsem neviděl rysy tak hluboce poznamenané veškerou myslitelnou bestialitou a krutostí. Ze starého zvířeckého člověka povstávánu člověk lidský, vznešený a čistý ve své lidskosti. Pět divokých Maelstr mů událostí zavířilo v splašených poryvech blázniviny a vyvrhlo chodník. Hrob spojil milence, které zlost bezbožníkova, neústupnost a surovost vlastních rodičů rozvedla. Vzkaz byl zbytečný, protože Baldwinova nehybná, krutá tvář hleděla číšníkovi přes rameno. Pokusí li se náš přítel z Divokého západu býti práv své přezdívce, budeme připraveni. Po hrubém štěrku objíždíme jezero Rakas tal, jezero negativní energie, jezero temných sil. Princezna Kazimíra byla panna vzácné krásy, ale podivného smýšlení, ba věru ukrutného. Podvakrát se stalo, že se nevlastní matka na ubohého hocha zcela bezdůvodně surově vrhla. Nestačil se divit, proč je jeho mozek napěchován tisíci divokými pokřikujícími jezdci. Přijda k vratům, spatřil tam čtyry ukrutné spící lvy, kteří jednou ranou zkameněli. Za prkennými stěnami kanceláře se rozlehlo divoké brebentění a primitivní halekání. Krutě bych vás klamal, kdybych vám zastíral, že vám hrozí velmi vážné nebezpečí. Dentrassiové jsou národ rozjívených gurmánů, divoká, ale docela příjemná cháska. Kdyz v safari misi nafotís dvakrát stejný obrázek, bude druha fotka hrube penalizovana. Zevnějškem i mnohokrát prokázanou surovostí mezi nimi ovšem vynikal obávaný šéf. Použijte hrubé poznámky jako náčrtek pro logickou a dobře strukturovanou odpověď. Jen ještě poryv divokého vzteku mě probouzí a cítím, že ještě není vše mrtvo. První květ mladistvé dívčí její lásky zmařil krutý mráz nepříznivého osudu. Jen nebohý ženich seděl jako zařezaný a měl ukrutný strach, jak to dále vypadne. Když ráno zasvitlo, obraz neobyčejné, ač divoké krásy rozkládal se před nimi. Výsledky je možno vyjádřit hrubým skórem či ve stenech, číselně i graficky. To nebyla již tvář divoká! Černé žhavé oči byly zavřeny, svit jejich uhasl. Téměř okamžitě mi otevřela vysoká hubená žena s hrubou, odpudivou tváří. Tělo její bylo hrubých kostí, silných svalů, přitom ale pravidelných forem. Vlídnost některých lidí je zkázonosnější než hrubost přízemních duší. Není tu divokých rozporů, není hloubání o té či oné náboženské pravdě.


Pro zajímavost:

sychravý, surový synonyma,
brutální, krutý synonyma,
zvířecký synonyma,
prudký, divoký synonyma,
rvavý, divoký, prudký synonyma,
sprostý, hrubý synonyma,
hrubý příjem německy,