Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz dohad, odhad, předpoklad, hypotéza Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu dohad, odhad, předpoklad, hypotéza

předpoklad, odhad synonyma, výhrada, předpoklad synonyma, předpoklad synonyma, odhad synonyma, dohad synonyma, hypotéza synonyma, odhad anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu dohad, odhad, předpoklad, hypotéza ve větách.

Vůle je vedle rozumových schopností a motivace jedním z nejdůležitějších předpokladů úspěšného studia. Vědomosti, které jsou předpokládány k trvalému osvojení žáky základní školy, jsou shrnuty v příloze. Zadní stranu klubu nechali nehlídanou, protože předpokládali, že řeka znemožňuje ústup tímhle směrem. Taková jsou hlavní fakta tohoto případu, zbavená veškerých dohadů a vyložená s maximální jasností. Jeho první teorie předpokládala, že kdyby lidé stále neprocvičovali mluvidla, patrně by jim zatuhla. Je báječné uvědomit si, že téměř navzdory všem předpokladům neležíte mrtví pod haldou sutin. Celé dohadování bylo samozřejmě složitější, za stále početnější účasti desítek čumilů. Kompetentní zaměstnanci představují jeden z předpokladů rozvoje a konkurenceschopnosti organizace. Nakonec se po dlouhém dohadování rozhodli, že by bylo příliš nebezpečné, kdyby mne zavraždili. Přerušení studia v době, kdy je předpoklad pro nesplnění studijních povinností, nelze povolit. Jsme však vázáni vyzkoušeti všechny ostatní předpoklady dříve, než připustíme tento jeden. Zákon předpokládá, že matka prostředků nemá, poněvadž také jejím jměním vládne manžel. Lze předpokládat, že mezi jeho odchodem a neznámou událostí uplynulo pouze několik minut. Nejprve budeme předpokládat, že zločin spáchala nějaká osoba či osoby odtud ze zámku. Předpokládejme tedy, že v obou případech shořelo něco, co vyvolalo příznaky otravy. Rozhodně to můžeme přijmout jako hypotézu a uvidíme, jaké důsledky z toho vyplynou. Všechna ztráta studu mravního takřka předpokládá i ztrátu rozumové příčetnosti. Celá záležitost mě stála menší výlohy a předpokládám, že mi je banka uhradí. Předpokládejme prozatím, že se mladý West rozhodl odvézt tyto listiny do Londýna. Souvislé psaní předpokládá, že víme, který znak je přiřazen které klávese. Ale hanba, která ho za to podle všech předpokladů měla stihnout, se mu vyhýbala. Vraždou tou nabyl jsem pilulek, jejichž existenci jsem již dříve předpokládal. Předpokládám, že podezíráte onoho Jima Brownera, stevarda na lodi z Liverpoolu. Teď se s vámi rozloučíme, ale předpokládám, že se do rána ještě shledáme. Předpokládejme například, že se na něho obrátil některý zahraniční agent. Nehodlám vás unavovat podrobným líčením dalšího dohadování a domlouvání. Co to ale bylo, to se můžeme jen dohadovat podle následků, které to vyvolalo. Jen tu a tam zvedl hlavu a pohledem odhadl vzdálenost, která nás dosud dělila. Hm, předpokládám, že se jako obvykle budu muset dopustit hrdelního zločinu. Ročenka! Uvažme, jak by našim předpokladům odpovídala Whitakerova ročenka.


Pro zajímavost: