Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz domnívat se, kalkulovat, vypočítat, účtovat, propočítat, spoléhat se Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu domnívat se, kalkulovat, vypočítat, účtovat, propočítat, spoléhat se

spoléhat se synonyma, domnívat se synonyma, plížit se synonyma, vychýlit se synonyma, hojit se, hojit, léčit se synonyma, vymykat se synonyma, vzbouřit se synonyma, zamýšlet, chystat se synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu domnívat se, kalkulovat, vypočítat, účtovat, propočítat, spoléhat se ve větách.

Geometrií má se dospěti k vypočítávání snadnějších případů plošného a krychlového obsahu. Bárta již chtěl volati, domnívaje se, že některý pocestný nevědomě minul jeho jedinou hospodu. Tato zvírata mohou spolehlive upokojit hlad masozravce, nekdy vsak nemusí uspokojit jinou potrebu. Domníval jsem se, že jste museli zaslechnout, jak odstraňuji figurínu, ale měl jsem štěstí. Před některými sexuálně přenosnými chorobami však kondom již tak spolehlivě nechrání. Čtyřicet dva je číslo, které Hlubina myšlení vypočítal jakožto Definitivní odpověď. Peníze, na které jsem spoléhal, jsem nedostal a předčasná revize účtů odhalila schodek. Nesmírně se mi ulehčí, až náš vyprávěč bude spolehlivé za mřížemi a pod zámkem. Domníval jsem se, že jste si se mnou přišel pohovořit v nějaké odborné záležitosti. Obyvatelé menších měst pak nejčastěji spoléhali při snížení rizika HIV na náhodu. Také sliby příbuzných jsou často klamné, a neprozřetelné jest, na ně se spolehati. Samozřejmě je spolehlivost negativního výsledku testu po měsících již dostatečná. Spolehlivost negativního výsledku po pěti týdnech samozřejmě není příliš vysoká. Té příležitosti chtěly použít, domnívajíce se, že to se starou snadněji půjde. Domnívám se, hrabě, že bychom na tuto poradu měli přizvat i vašeho přítele Sama. Kondomy zabraňují šíření HIV tím, že vytvoří spolehlivou bariéru kolem penisu. Vzpomíná si, že nějaký zvuk slyšela, ale domnívala se, že někde bouchly dveře. Domnívám se, že mám poměrně pevné nervy, ale při tom pohledu jsem byl otřesen. Jestli snad před hodinou uvažovala vypočítavě, teď na to neměla ani pomyšlení. Domnívám se, že to byla jen záminka, abych se musela vystěhovat ze své ložnice. Nicméně ke spolehlivosti negativního výsledku je třeba ponechat určitou rezervu. Tento se nemusel ale již na pomoc bohatého kmotra spoléhat, an sám bohatší byl. Svěřila jsem ji do péče jedné spolehlivé Skotky, která u nás kdysi sloužila. Už jako kluk jsem si vypočítal výšku všech stromů, a budov na celém panství. Spolehni se, že to jsou lidé, kteří odvedou čistou práci, když na to přijde. Spoléhal, že obloha nezklame, tak jako jeden profesionál spoléhá na druhého. Domnívám se však, že jsem získal všechny informace, které jsem potřeboval. Spoléhám jen, že jednou vzejde mnohé, tam kde jsou duše spolu spřízněné. Domnívám se, Watsone, že uhádnete jméno statečné ženy, která to poslala. Domníval se, že jsem pro něho ztracena na vždy a s takovým vědomím odejel.


Pro zajímavost:

nadmout se synonyma,
smilovat se, mít soucit synonyma,
odpojit se synonyma,
nehodící se synonyma,
nestarat se o něco synonyma,
pokusit se synonyma,
ohradit se synonyma,