Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz domovník, dozorce, vedoucí, kurátor, hospodář, opatrovník Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu domovník, dozorce, vedoucí, kurátor, hospodář, opatrovník

vedoucí synonyma, vězeňský dozorce synonyma, vedoucí osobnost synonyma, opatrovník synonyma, dozorce, žalářník synonyma, dozorce synonyma, domovník, vrátný synonyma, dozorce, bachař synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu domovník, dozorce, vedoucí, kurátor, hospodář, opatrovník ve větách.

Středisko se také věnuje přípravě dobrovolných spolupracovníků, animátorů a vedoucích prázdninových ak cí. Stěny, do poloviny obložené dřevem, odpovídaly prvnímu sedlákovi, který zde hospodařil v sedmnáctém století. Konečně jsme dospěli k starobylé hospodářské usedlosti, ležící zcela na samotě, kde Fergusonovi bydleli. Cílem je napomáhat volnému pohybu pracovních sil v rámci Evropského hospodářského prostoru a Švýcarska. Zahraniční vedoucí pracovníci, kteří továrnu navštěvovali, se také přidali k jednohlasnému nesouhlasu. Emancipací hospodářskou k emancipaci sociální, právní i duševní, hlásal druhý proud ženského hnutí. Mezi zámožnějšími gruntovníky byl zde Bartoš, muž vážený, dobrý hospodář a soused upřímný. Proto je nutno, aby z hospodářství přírody ustoupilo všechno ošklivé, bezúčelné a nedokonalé. Pokládám za pravděnepodobné, že byl by čekával každého večera u vrátek k močálu vedoucích. Domluvil mu, takže konečně svolil, ale přispět synovi penězi do nového hospodářství nechtěl. Přijal manžela do zaměstnání, učinil ho vedoucím oddělení a všemožně mu vycházel vstříc. Komise o svém rozhodování vyhotoví nejméně jednou ročně zápis, který předá hospodáři KRJ. Prkno zřejmě zakrývalo rozdvojku trubek vedoucích do kuchyně, která je přímo pod místností. Po několika letech umřel i dědeček, naše největší podpora, náš opatrovník a zástupce. Nedaleko od ní, za trávníkem, stála dlouhá hospodářská budova pokrytá šedými taškami. Práce jest to, která ženu ochraňuje od tělesné i duševní bídy! Kdo pracuje, hospodaří. Nejmilejší by mi ale bylo, kdybyste si neobtěžovala přihlídnout trochu k hospodářství. Chlapci byli daleko za vesnicí a nevěděli nic, jak veliké propitné hospodáři zanechali. Také šampaňské se pilo, paní kněžna je poslala hospodáři, aby pili na její zdraví. Nemluvím nyní jako lékař, nýbrž jako kurátor a vykonavatel poslední vůle sira Karla. Jediný bodový reflektor proťal temnotu schodiště vedoucího přímo doprostřed pódia. Nyní měla nouze konec Lukeš začal hospodařit a stal se teprva pořádným člověkem. Jejich složení a úkoly určuje ministr nebo vedoucí ústředního správního úřadu. Při použití dotace nemůže výsledek hospodaření projektu či akce skončit ziskem. Nato se hospodář odprázdnil, a vida po mezi kousky chleba ležet, počal je sbírati. Vězeňský dozorce, který nechal uprchnout banditu Nga Šwei Ou, se dostal před soud. První, co si babička v hospodářství zcela na starost vzala, bylo pečení chleba. Přihlížel k hospodářství, jezdíval s ním někdy do Vídně, až otec umřel. Všední den ale chodil Kalina po hospodářství, a tu nosil jen plátěnou halenu. Dva z dozorců byli Prendergastovi agenti a druhý důstojník byl jeho pravá ruka.


Pro zajímavost:

hospodář, sedlák, zemědělec synonyma,
dozorce, kontrolor synonyma,
vedoucí místo francouzsky,
vedoucí německy,
strážný, hlídač, dozorce anglicky,
vedoucí odboru německy,