Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz dopravit, dojít, doručit, zanést, donést, poskytnout, vynést Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu dopravit, dojít, doručit, zanést, donést, poskytnout, vynést

dopravit, přepravit synonyma, předložit, doručit, předat synonyma, zanést do mapy, mapovat synonyma, zanést do mapy synonyma, donést synonyma, vynést synonyma, poskytnout, udělit synonyma, doručit anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu dopravit, dojít, doručit, zanést, donést, poskytnout, vynést ve větách.

Statistického materiálu nasbíráno už tolik v předešlých stoletích, že nebylo těžko dojíti logických výsledků. Arkturské meganáklaďáky tehdy obstarávaly dopravu většiny zboží mezi centrem a okrajovými oblastmi Galaxie. Potom se urychleně dostavme na určené místo, odkud bude prováděna evakuace hromadnými dopravními prostředky. Tato brožura má za cíl poskytnout stručný přehled o nejběžnějších sexuálně přenosných infekcích. Vyúčtování i závěrečnou zprávu je třeba doručit Dotační komisi elektronicky na projektyprahy gmail. Potvrzením o doručení projektu je automatická odpověď poštovního serveru zpět na adresu odesílatele. Naproti dojíždělo množství rozličných vozů, ale jeden zvláště vábil na sebe zraky koljdoucích. Navstevnické kryty poskytnou bezpecné utociste pro navstevníky kdyz bude park v pohotovostním rezimu. Hovoří k vám Prostenik Vogon Jelc z Galaktického úřadu pro plánování hyperprostorové dopravy. Při bouřce může dojít k poškození počítače a hlavně modemu připojeného k telefonní lince. Vznikla možná na základě filantropické touhy poskytnout těm zločincům nějaké zaměstnání. Blahořečil v duchu dědečkovi, jehožto lodička jej tak šťastně do krásného domova zanesla. Byl to kapitán Prostetnik Vogon Jelc z Galaktické rady pro plánování hyperprostorové dopravy. Chytro děti, spravte halušky, praženici, a doneste, co dobrého máme, aby se host najedl. Byl bych ho dopravil jistě na strážnici, kdybych nebyl býval zaujat zcela jinými věcmi. Více než milionů mužů bylo usmrceno na dopravních lodích pumami normanských letců. Doneseš na tvých křídlech hosta mého, jehož zde vidíš, až k patě zlatého vrchu. Pacholek jeden musel sednout na nejrychlejšího koně a donést list pánovi do ležení. Rád bych měl jeho přesný popis a všechny jeho dopisy, které mi můžete poskytnout. Čtyři silní zřízenci měli co dělat, aby dopravili bratry do ústavního kočáru. Tuto součinnost je povinen poskytnout po celou dobu uchovávání dokumentace dle čl. Buď tedy uhlířem, aspoň ti to více vynese, a budeš také na zdravém povětří. Muselo by tedy dojít při ošetřování také k poranění Vašich vlastních rukou. Hned druhý den měl býti posel k princovi odeslán, by mu radostnou zprávu donesl. Mohl by Elizabeth zanést tu levhartí kůži, kterou pro ni upravovali ve věznici. Nezapomeňme poskytnout pomoc starým a nemocným lidem a lidem neschopným pohybu. Serverů, které vám zdarma poskytnou e mailovou schránku, je velké množství. Batohy zůstaly v hlavní kanceláři doufala jsem, že nám je později donesou. Schválně se o tom mluvilo hlasně, aby se to doneslo panně Pepince k uším. Dnes musíme dojít do Yari, poslední vesnice na nepálské straně Himálaje.


Pro zajímavost:

následovat, dojít k čemu německy,
přinést, dojít pro anglicky,
poskytnout německy,
dojít, nemít zásoby anglicky,
povolit, poskytnout španělsky,
přijít na co, dojít k čemu anglicky,
dojít naproti, vyzvednout německy,