Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz dotěrný, namáhavý, tíživý, nepříjemný, otravný, tvrdý, těžký, nesnadný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu dotěrný, namáhavý, tíživý, nepříjemný, otravný, tvrdý, těžký, nesnadný


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu dotěrný, namáhavý, tíživý, nepříjemný, otravný, tvrdý, těžký, nesnadný ve větách.

Někteří na tento tvrdý zásah doplatili smrtí či těžkou újmou na zdraví. Kromě toho nahmátl v kapse kus hladkého, tvrdého a velmi těžkého kovu. Statistického materiálu nasbíráno už tolik v předešlých stoletích, že nebylo těžko dojíti logických výsledků. Načež k mému úžasu zavládlo dlouhé ticho, přerušované namáhavým oddechováním a sípáním nemocného. Těžký vzduch, oslnivá světla, uzavřený svět, nabitý životem, jeho nervy a krví, jeho živočišností. Těžké brašny s fotoaparáty si samozřejmě neseme sami, tak cenné přístroje bychom nosičům nesvěřili. Množství otravných plynů ještě z doby útoku skrývá se dosud v úžlabinách, větru nepřístupných. Nedaleko mrtvoly ležela na podlaze zvláštní hůl z vyřezávaného tvrdého dřeva s kostěnou rukojetí. Takže očekávat vysvětlení, jak například používat kondom při análním sexu, můžeme jen těžko. Uvnitř protínaly stropy těžké dubové trámy a nerovné podlahy se místy propadaly hezky znatelně. Během sestupu Rústa konečně prolomil nepříjemné ticho, jež mezi oběma muži postupně narostlo. Byla to prachobyčejná černá buřinka nejobvyklejšího kulatého tvaru, tvrdá a hodně obnošená. Nyní vidíte, že naše vysvobození těžké není a jen od slušného chování vašeho závisí. Cesta se všelijak klikatí, stoupá, klesá k řece, vede bizarními skalami, ale není namáhavá. Nesmíte jej prozraditi, nechcete li způsobiti mně a ženě mé velikou bolest a nepříjemnosti. Těžko sice, ale upřímně slíbil to vysvoboditelkyni své, ačkoli nevěděl, co matce řekne. Dost pravděpodobně vás zvolí, ale udělají to proti své vůli, jako nepříjemnou povinnost. Celý jeho způsob života byl vepsán v jeho těžkopádných rysech a obřadném vystupování. Byl tak svraštělý, seschlý a zvetšelý, že se těžko dala uhádnout jeho původní podoba. Vidíme mladé lidi zamilované, plné písní, v lásce blouznivé a tvrdohlavé, vždy ohnivé. Oči mu plály chladným tvrdým světlem, jakého je možno docílit jen usilovným tréninkem. Téměř okamžitě nás zahalí těžký dusivý kouř, a tak nosiče vystrnadíme na střechu. Jedno mne na domě hned dost nepříjemně zarazilo, a to vzezření a chování služebnictva. Umožňuje pojmenovat způsoby, které klientovi pomáhají v jeho aktuálních těžkostech. Tvrdí, že býval mladším společníkem firmy Brickfall a Amberley, potřeby pro malíře. Způsob byl sice poněkud nezvyklý, ale skutečně mohli těžko navrhnout cokoli lepšího. Jednotlivé těžké kapky padaly s listí stromů lesních a s křovin po skalnatých zdech. Mohly by s tím nastat nějaké těžkosti, ale soudím, že ten prodej šperků postačí. Vzácnému vínu se rovná, uzrávajíc a posilňujíc jej pak v těžkostech života toho. Vymezte si určitý čas dne, vždy ve stejnou dobu, pro plnění nepříjemných úkolů.


Pro zajímavost:

tvrdý synonyma,
tvrdý klobouk synonyma,
dotěrný, nápadný, vlezlý synonyma,
namáhavý synonyma,
tíživý synonyma,
tvrďák, tvrdý klobouk synonyma,
otravný synonyma,