Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz dvorana, vstupní hala, předsíň, foyer, společenská místnost, vestibul Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu dvorana, vstupní hala, předsíň, foyer, společenská místnost, vestibul

hala, vstupní hala, foyer synonyma, společenská místnost synonyma, místnost synonyma, místnost, pokoj synonyma, sál, hala synonyma, předsíň synonyma, dvorana synonyma, Vstupní hala francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu dvorana, vstupní hala, předsíň, foyer, společenská místnost, vestibul ve větách.

Trhl sebou, když nám ve vstupní hale světlo dopadlo na obličej. Poodešel do místnosti a zůstal stát v hlubokém zamyšlení, zatímco oba profesionálové vyšetřovali mrtvého. Dav zvědavců, čekajících před kapitánovou místností na další vývoj, se rozestoupil, abychom mohli projít. Končilo na odpočívadle, naproti dalšímu, mnohem honosnějšímu schodišti, které vedlo nahoru z přední haly. Besserer Halt f r empfindliches F rdergut in horizontalen Kurvenanwendungen durch patentierte Bandkonstruktion. Zbývající místnost vypadala slibněji, a proto se tam přítel zdržel a zahájil systematickou prohlídku. Předsíň byla vyložena bílými mramorovými dlaždicemi, uprostřed stál vkusně pracovaný kulečník. Je báječné uvědomit si, že téměř navzdory všem předpokladům neležíte mrtví pod haldou sutin. Jedna z posledních místností, kde hledali, byla malá komůrka, v níž sídlil syntetizér nápojů. Pak provedl cosi, co by nezasvěcenému pozorovateli připadalo jako heroický pokus přejít místnost. Měl jste štěstí, přisámbůh! Kdybyste byl Watsona zabil, nevyšel byste z této místnosti živ. Je přirozené, že ve své průmyslové strategii uvítali do svých výrobních hal nástup robotů. Prkno zřejmě zakrývalo rozdvojku trubek vedoucích do kuchyně, která je přímo pod místností. Místnost byla spoře osvětlena, takže mu chvíli trvalo, než rozpoznal Forda, Trillian a Zafoda. Rozkošná fialka, která rozkvetla na černých haldách důlní strusky, by ho nepřekvapila víc. Se vším se vyrovnávám se svrchovaným pohrdáním, což značí Maul halteni und weiter dienen. Rudé kročeje mířily k nám a vycházely z vnitřní místnosti, jejíž dveře byly zavřené. Policista z vesnice, vysoký, upjatý a melancholický muž dosud hlídkoval v osudné místnosti. Uprostřed místnosti s hliněnou podlahou hoří oheň a plní celou prostoru štiplavým dýmem. Vystoupili jsme vlastně z kočáru přímo do haly, takže jsem průčelí domu ani nezahlédl. Skoro celou stěnu tmavé místnosti zaplňuje skvostný, bohatě zdobený stříbrný čh rten. Je to advokát a užíval mou místnost jen přechodně, dokud mu neupravili nové kanceláře. Die Lagerzapfen werden angedreht und die Halteringnuten, Keilnuten und Abfassungen eingefr st. Do místnosti vtrhla policie, pouta zacvakla a zločinci byli odvedeni do čekající drožky. Paní Douglasová stála a naslouchala u polootevřených dveří a teď vešla do místnosti. Chytro děti, spravte halušky, praženici, a doneste, co dobrého máme, aby se host najedl. Pak jsem uslyšel kroky paní Douglasové a nemohl jsem připustit, aby vešla do místnosti. Za prkennými stěnami kanceláře se rozlehlo divoké brebentění a primitivní halekání. Místnosť pro ústav byla najata v Krakovské ulici a zařizována s horečnou horlivostí. Temná mlha halila celou horu v neprohlédne roucho a hluboké ticho bylo noční krajinou.


Pro zajímavost:

Vstupní hala anglicky,
Vstupní hala španělsky,
předsíň, chodba německy,
Odletová hala anglicky,
hala, chodba anglicky,
Odletová hala francouzsky,
pokoj, místnost anglicky,