Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz epizoda, podíl, panel, svazek, jednotka, dílek, část, součást Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu epizoda, podíl, panel, svazek, jednotka, dílek, část, součást

epizoda, scéna, část, pasáž synonyma, úvodní část synonyma, současnost synonyma, část, díl synonyma, Bystrc ( část Brna ) synonyma, svazek synonyma, bytová jednotka, příbytek synonyma, panel synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu epizoda, podíl, panel, svazek, jednotka, dílek, část, součást ve větách.

Posílány signály světelné, jich vydatnost stupňována časem, jak jen dovolovaly současné technické prostředky. Všichni výrobci doplňují testy o antigenní složky HIV subtypů podle současné epidemiologické situace. Vyprávěl jsem jim vše, co jsme podnikli, ale nejhrůznější části tragédie jsem samozřejmě zamlčel. Jméno její naleznete v seznamu dělnických časopisů, a není národního podniku, kde by nepřispěla. Pomoc při plánování kariéry představuje podstatnou část náplně práce kariérového poradce. Bolest v zasaženém místě, vysvětluje dále, to je pouze podružná součást rafinovaných muk. Respondenti, kteří znají svůj HIV stav, odpovídali logicky častěji, že podstoupili HIV test. Lidé slabšího ducha opět se vzdalovali od národních ideálů, podléhajíce nepřízni času. Podokna úloh se přestanou zobrazovat tehdy, když aktivujete ikonu Složky na panelu nástrojů. Volba PODROBNOSTI zobrazí v panelech programu všechny charakteristiky souborů a adresářů. Pozice zarážek jsou viditelné ve spodním okraji pravítka pod bílou částí s čísly. Všickni poddaní se již těšili, až bude princ panovníkem, jaké to budou míti časy. Podceňování se Člověk, který se běžně podceňuje, si pak také často nevěří. Kdo se pokouší povznést nad řád daný Přírodou, klesne často pod svou úroveň. Udělat podrobný seznam všech lidí, jimiž Verrall pohrdal, by zabralo hodně času. Časné ráno byla princezna u Janka, by se podívala, daleko li je s přebíráním. Její zdraví bohužel stále se horší a zvláště v nynějším podzimním čase. Současná léčba umožňuje podstatně snížit riziko přenosu u těhotných žen. Existují stovky titulů, které podporují tištěný časopis webovými stránkami. Člověk bývá podezříván ze zločinu často celé měsíce po jeho spáchání. Minimalizovat provede zmenšení okna do grafické podoby ikony na Hlavním panelu. Zap do českých i jiných časopisů o současném ruchu polského písemnictví. Dělal je časně zrána, chtěje starci radost udělat, což se mu i podařilo. Po vytisknutí dokumentu se ikona tiskárny v této části panelu opět skryje. Poměrně častá je v oblasti profesního poradenství spolupráce s podniky. Součástí základní desky je také svazek vodičů nazývaný sběrnice. Postavili pod jeho stanovisko Juru, aby ho v čas nebezpečí chránil. Podobné vize ho obtěžovaly dost často a silně ho znervózňovaly. Balík měl částečně rozbalený a věci rozházené po podlaze. Mnoho podružných detailů se bezpochyby časem ještě objasní.


Pro zajímavost:

úvod, úvodní část synonyma,
Kraví hora ( část Brna ) synonyma,
podíl synonyma,
epizoda synonyma,
současný, moderní synonyma,
dílek synonyma,
součástka synonyma,