Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz esej, skica, črta, výzkum, pojednání, přednáška Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu esej, skica, črta, výzkum, pojednání, přednáška

článek, pojednání, esej synonyma, studie, pojednání, esej synonyma, výzkum, zkoumání synonyma, skica synonyma, skica, tah, studie synonyma, skica, náčrt, návrh synonyma, výzkum španělsky, přednáška španělsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu esej, skica, črta, výzkum, pojednání, přednáška ve větách.

Cíle rozhovoru mohou být následující diagnostický, terapeutický, anamnestický, výzkumný, poradenský, výběrový. Náležitě osvětlit její snahy, to by vyžadovalo zvláštní přednášky samostatné a obšírné. Jak směšné to je poslouchat přednášku trestancovu! Mladý Španěl vystoupil a mluvil dlouho. Metoda je používána v základním i aplikovaném výzkumu, pro klinické i poradenské účely. Posluchaček jest dva a dvacet jest nám volno, v které třídě chceme přednášky poslouchati. Stále kontroluj postu, protoze tvoji Vedci ti dají okmazite vedet, kdy bude výzkum hotov. Za to muzeme vdecit laboratorim, které mají na starosti výzkum nemocí a jejich vakcín. Tento tym je treba pravidelne navstevovat s cílem informovat se o postupech výzkumu DNA. INGEN doporucuje vrhnout se i na vyzkum, který by mohl umoznit rychlejsí získání DNA. Zkontroluj, jestli je kolem cest v parku dost lavicek a zvaz výzkum odpocinkové oblasti. Myslím, že bychom se po snídani měli vydat na výzkumy do sousedství Warrenových. Dotazník vznikl ve Velké Británii na základě výzkumu profesora Petera Savillea. Zkoumavý typ osobnosti I dává přednost systematickému a nezávislému výzkumu. Když se Masaryk vrátil do Prahy, měl přednášku O studiu děl básnických. Naše kniha je prvým souborem porůznu otištěných črt Jarmily Haškové. Alkoholism a žena Přednáška proslovená v lužáneckých sádech v Brně. Téma pro některého z těch vašich esejistických krasoduchů, doktore. Tady ve Výzkumu máme mnoho nápadu, jak zlepsit sluzby návstevníkum. Já totiž dělám terénní výzkum pro Nové revidované vydání. Výkopové Práce, Sekvence a Modifikace DNA a Výzkum technologií. Kdykoliv muzes zkontrolovat prubeh vyzkumu ve Výzkumné laboratori. Ploty najdes ve skupine Zabezpecení ve Výzkumném oddelení. Možná si vezmu nějaký přednášky na vyšší střední. Přednáška je doplněna přehlednou prezentací a obrázky. To provedes ve výzkumné laboratori ve Správcovském Menu. Překládá teď do francouzštiny má drobná pojednání. Obsahovala vědecké eseje dostupné širšímu publiku. Asi za týden počnou paedagogické přednášky naše. Budu potřebovat příručku nebo dobrou přednášku. Bez do Výzkumu a vyber Vysoce Zabezpecené ploty.


Pro zajímavost:

přednáška německy,
přednáška francouzsky,
podporovat výzkum německy,
přednáška anglicky,
výzkum německy,
anketa, výzkum anglicky,