Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz evakuovat se, vystěhovat se, vyklidit, vyhnat, evakuovat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu evakuovat se, vystěhovat se, vyklidit, vyhnat, evakuovat

vystěhovat se synonyma, pošklebovat se synonyma, ošívat se synonyma, prát se, zápasit, tahat se synonyma, radující se synonyma, dvořit se synonyma, oběsit se synonyma, plavit se, jít, jet, letět synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu evakuovat se, vystěhovat se, vyklidit, vyhnat, evakuovat ve větách.

Nemocnice se evakuovala. Neviditelný čókra, který venku popotahoval za provaz stropního vějíře, v té výhni pomalu usínal. Muzes se vyhnout velkým problémum, stací odstranit tyhle Raptory a chovat normální hodné dinosaury. Při žaludečních potížích se vyhněte některým sexuálním praktikám, zejména rimmingu a scatu. Po ztroskotané však naději potěšuje mne myšlenka, že vyhnanství mé ke konci se chýlí. Zjišťujete, že vymýšlíte způsoby, jak se vyhnout zkoušce utéct, předstírat nemoc ?. No, vyhnuly se tedy řadě stanů, v něž se nemocnice od posledního náletu proměnila. Jen jednou potkali někoho, a proto vklouzli naschvál do pole, aby vyhnuli se poznání. Domnívám se, že to byla jen záminka, abych se musela vystěhovat ze své ložnice. Chvilku spolu klábosili o hloupostech, kterým se tak zřídkakdy dokázali vyhnout. Abyste se odkládání práce vyhnuli, zkuste na úkolech najít něco kreativního. Jeho literatura byla ohněm zničena, jeho nadějní synové a dcery byly vyhnáni. Kdyby ho doopravdy milovala, dokázal by ji vyhnat s daleko menšími výčitkami. Ovšem, dodávali ihned, s šetřením všech národních práv vystěhovalců. Nouze a bída se z chalupy vystěhovaly, štěstí a radost se přistěhovaly. Pak nám vyklidil pole, ale nahoře postavil na stráž jednoho seržanta. Rozhněval se král a vyhnal kuchaře, rozkázav mu, aby vařil bez soli. Vyhýbání se Předsevzetí zamezit zátěžím nebo se jim vyhnout. Zaleskne se vzhůru vůdcův mlat, Padne rána, Bodromír se vyhne. Rychle vyhnala svoji společnost ze stanu, rozdávajíc příkazy. Vozka vyhne se z vozu, podívá se na děvče a vjede do stavení. Od svého otce v svět vyhnán v loupežnickém tam roste zboru. Moudrý námořník se tomuto neblahému místu zdaleka vyhne. Dočasnými útočišti vyhnanců Desetiměstí zněl rozkaz. Zamrkala jsem, abych z očí vyhnala překážející slzy. Každého slušně pozdravte vozům a koňům se vyhněte. Jako velice mladý muž vystěhoval se z Irska do Ameriky. Uděláte li to, vyhnete se politováníhodným nehodám. Snažte se proto vyhnout orálnímu kontaktu se stolicí. Strážce se bleskurychle vyhnul úderu démonovy tlapy.


Pro zajímavost:

převalovat se synonyma,
rozzlobit se synonyma,
pářit se synonyma,
pajdat, belhat se synonyma,
vzpamatovat se synonyma,
třaslavý, třesoucí se synonyma,
odvážit se, hazardovat synonyma,