Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz federace, svaz, konfederace, svazek Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu federace, svaz, konfederace, svazek

sdružení, svaz, svazek synonyma, sdružení, svaz synonyma, spolek, svaz synonyma, federace synonyma, svazek synonyma, svaz, spolek, společenství synonyma, snop, svazek, otýpka synonyma, Ochranný svaz autorský všeobecný přehled,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu federace, svaz, konfederace, svazek ve větách.

Obracel dychtivě stránky, avšak po nedlouhém listování svazek se zklamaným zamručením odhodil. Náš svazek nemohl býti pevným, vždyť nejpevnější základ láska z mé strany scházela. Karel měl hlavu ještě na ramenou, když tento malý svazek s hnědým hřbetem vyšel. Vězník, když se byl pohodlně nasnídal, vzal svazek klíčů a šel ven. Součástí základní desky je také svazek vodičů nazývaný sběrnice. Vrhl se ke skříni, odkud vylovil jiný svazek ve žlutých deskách. Natáhl ruku a vyndal z přihrádky objemný svazek. Aur nský výraz pro jejich svazek byl talímenios. Sundal z police těžký hnědý svazek. Národní báchorky a pověsti Svazek. Zvedl svazek ročenky z psacího stolu. Národní báchorky a pověsti Svazek. Svazek ní. Současně se prosazovala myšlenka spolupráce a sjednocení Konfederace, jejím cílem bylo shválení ústavy. Paní Šafaříková, slzíc radostí, mně s největší vroucností štěstí přála k budoucímu svazku. Začlaly se tvořiti svazy abstinentní, spolky na potírání pijáctví, zahájen boj proti alkoholisimu. Tedy druhého února byl onen posvátný den, který spoutal srdce se milující nejněžnějším svazkem. Náhlý, děsivý, kdy se v Černém moři potápěly lodi a tisíce svázaných, zatížených lidí. Mám rád svazování, četl jsem, že prý to ale může představovat zvýšené riziko HIV?. Selka byla se služkami zaměstnána svazováním konopí, jež do močidla chystaly. Snaha Konfederace o diplomatickou podporu v zahraničí vojenské dodávky neuspěla. Proto se státy zkoušejí bránit, tvoří unie a svazy, aby bojovaly o přežití. Ve třetím svazku Šlépějí přeje vše nejlepší novému českému státu. Poté jsem se vynořil se svazečkem čokoládové a stříbrné barvy. Ani já se v tomto ohledu nenechávám příliš svazovat konvencemi. Kristus stanovil posvátnost a nerozlučnost svazku manželského. Ohromně krásný začátek našeho svazku, naší pouti životem. Když přišel k sobě, viděl, že je svázán a v rukou drábů. Ale výrok je obsáhlý a výklad k němu by mohl vyplniti svazky. Pražského Posla, tri svazky, co je v něm povídka ode mě,.


Pro zajímavost:

svaz německy,
svaz španělsky,