Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz globální, úplný, komplexní, totální, stručný, sumární, celkový Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu globální, úplný, komplexní, totální, stručný, sumární, celkový

komplexní synonyma, stručný obsah synonyma, hrubý, celkový synonyma, totální synonyma, sumární synonyma, globální synonyma, strohý, stručný synonyma, celkově, víceméně synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu globální, úplný, komplexní, totální, stručný, sumární, celkový ve větách.

Všeobecně je zaznamenávána větší různorodost pracovních úkolů, jejich komplexnost i autonomie Kirovová,. Úplně zadost učiniti jest nahraditi manželu nevinnému veškeru škodu, kterou zrušením manželství utrpěl. Než, opusťme mythologii a všimněme si ve stručném přehledu historického vývoje otázky dívčí výchovy. Strojní výroba odnímá rodině skoro úplně řemeslnou práci, domáckou výrobu obuvi, oděvu, svítiva atd. Tato brožura má za cíl poskytnout stručný přehled o nejběžnějších sexuálně přenosných infekcích. Její drobná, vzpřímená, štíhlá postava byla úplně bez křivek, jako basreliéf vyřezaný do stromu. Dokázala úplně všechno, stačilo jen přesně vědět, jak nepravděpodobné je to, co právě chcete. Říkám mu gentleman pouze ze zdvořilosti, jinak působil spíše dojmem úplně obyčejného člověka. Zpověď Megreliho ač stručná, ač přerývaná hlukem stroje, dávala jí obsah celého jeho života. Laicky a neodborně léčená pohlavní nemoc se většinou jen zaléčí, ale nevyléčí se úplně. Paní Lackersteenová patřila k lidem, kteří se totálně zhroutí, když přijdou o služebnictvo. Komplexní příprava vyšetřovaného před kolonoskopickou či irigografickou diagnostikou střeva. Je možno konstatovat, že se jedná v podstatě o charakteristiky, které mají globální platnost. Stavbě dominuje gigantický zlatý dóm, téměř úplná koule, umístěná přesně uprostřed. Vím, že jsi o mém srdečném podílu na osudech všech našich drahých úplně přesvědčena. Úplný výčet úkonů prováděných elektronicky v e tržišti určuje Technická specifikace. Spojením muže a ženy vzniká člověk, úplný organismus, schopný evoluce, Bůh mikrokosmu. Působení látky na organismus a působení organismu na látku jsou jediný komplexní proces. Četba a písemnictví Stručný přehled vývoje literatury doby střední až po Komenského. Rozsah publikace však nedovoluje, aby tento přehled byl plně komplexní a vyčerpávající. Noc byla větrná a cáry mraků co chvíli zastíraly měsíc, stojící téměř v úplňku. Prosím Tě, moje jediná Honorko, neuvěříš, jak se rmoutím, že nejsi úplně šťastna. Verrallovi bylo počasí úplně lhostejné, ale nerad viděl své poníky po krk zabahněné. Vysvětlím vám teď ve stručnosti, jak se, alespoň pokud jsem se dověděl, věci mají. Stručný výklad o vzniku a o stavbě dramatického děje a charakteristika hlavních osob. Kapitola je ještě doplněna o stručnou podkapitolu týkající se počítačových virů. Nepamatuji se, že by mě někdy unavila práce zato nečinnost mě vyčerpává totálně. Dnešní žena má takřka úplně svobodnou volbu svého povolání, jmenovitě v Americe. Tvářnost krajiny se úplně změní v délce mnoha desítek až několika set kilometrů. Známý ekonomický jev, ale když ho pozorujete ve skutečnosti, úplně vás to sebere.


Pro zajímavost:

naprostý, úplný, velký synonyma,
dokonalý, naprostý, úplný synonyma,
stručný synonyma,
naplněný, úplný, celý synonyma,
celková hodnota německy,
celý, úplný španělsky,
omezit celkovou poptávku německy,