Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz hluboký, dospělý, obrovský, značný, vydatný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu hluboký, dospělý, obrovský, značný, vydatný

hluboký synonyma, dozrálý, dospělý synonyma, dospělý, plnoletý synonyma, vydatný synonyma, hluboký žal, zármutek synonyma, obrovský synonyma, bohatý, štědrý, značný synonyma, značný synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu hluboký, dospělý, obrovský, značný, vydatný ve větách.

Poodešel do místnosti a zůstal stát v hlubokém zamyšlení, zatímco oba profesionálové vyšetřovali mrtvého. Jeho zachmuřená, hlubokými vráskami protkaná tvář se zdála ještě smutnější a vážnější než dřív. Jak vidíte, dospěli jsme již eliminačním procesem k názoru, že viděla pravděpodobně nějakého Američana. Konečně jsme dospěli k starobylé hospodářské usedlosti, ležící zcela na samotě, kde Fergusonovi bydleli. Vzhledem ke složení obyvatel sídliště Prosetice tvoří značnou část ná vštěvníků střediska Romové. Doznávám, že jsem byl značně překvapen tímto novým důkazem praktické stránky soudruhových theorií. Není ženského spolku, na nějž by nepřispěla značným obnosem, sama trávíc život co nejprostší. Neboť obrovská skladiště střeliva buď byla zachvácena plameny, anebo je zasáhly pumy útočníků. Obdrzeli jsem obrovské mnozství spokojených dopisu, návstevníci jsou nasimi dinosaury proste nadseni. Dlouhými skoky obrovský, černý tvor tento pádil po stezce, sleduje přesně stopy přítele našeho. Principy současného kariérového poradenství jsou do značné míry ovlivněny procesem globalizace. Vězeň k nám ležel obrácen obličejem, ponořen do hlubokého spánku, a pomalu těžce oddechoval. Zabředl jsem do těch zdejších záležitostí příliš hluboko a musím z toho rychle vyklouznout. Pan Gregson, kterýž naslouchal proslovu tomu se značnou netrpělivostí, nemohl se déle přemoci. Odcházel jsem v hlubokém pohnutí, že ten člověk s jedinečným intelektem žvatlá jako děcko. Nedaleko místa, kde jsme se tenkrát utábořili, byl křídový lom s hlubokým zeleným jezírkem. Připadalo mu to značně nepravděpodobné, ale nemínil bránit svým důstojníkům ve štěstí. Veškerá věda technická vykonala na příklad v předešlém století přímo obrovské pokroky. Jejich prirozené prostredí je obvykle rozlehlá plán, kam se vleze obrovská skupina gallimimu. Při vyslovení této obrovské částky jsme na sebe všichni pohlédli s rozšířenýma očima. Případ byl značně komplikován příhodou uprchlého vězně, a jeho styky s Barrymorovými. Veškeren lid měl oči k němu vzhůru obrácené a hluboké ticho bylo nesmírným zástupem. Ano, měl jsem respekt před jeho límečky, obrovskými manžetami a vykartáčovanými vlasy. Hluboké rány, a tahle k nim patřila, začínají vždycky bolet až s velkým zpožděním. Pak se hluboko vyklonil a v napjatém tichu jsme uslyšeli zašplouchání rozčeřené vody. Choval se k nám značně odměřeně, zvláště když uslyšel, kvůli čemu jsme přišli. Masivní kruhový příklop značné tloušťky a váhy ústil do vnější slupky plavidla. Tím je do značné míry ovlivněn i výběr metod, které poradci nejčastěji užívají. Nebylo nám však určeno, aby naše pátrání dospělo k tak vzrušujícímu vyvrcholení. Kat pootevřel oči a tím hrůzný dříve obličej výraz hlubokého smutku na se přijal.


Pro zajímavost:

dospělý německy,
dospělý anglicky,
obrovský německy,
značný, závažný německy,
hluboký anglicky,
značný německy,
obrovský anglicky,