Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz hmatatelný, konkrétní, pravý, faktický, opravdový, ryzí, pravdivý Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu hmatatelný, konkrétní, pravý, faktický, opravdový, ryzí, pravdivý

ryzí, čistý, pravý synonyma, rovnou, přímo, pravdivě synonyma, pravý synonyma, ryzí synonyma, opravdový synonyma, konkrétní, skutečný synonyma, konkrétní synonyma, pravdivý synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu hmatatelný, konkrétní, pravý, faktický, opravdový, ryzí, pravdivý ve větách.

Jeho láska tehda byla pravdivá, ryzí, horoucí. Láska čistá, ryzí, pravá a obětavá, dovede potom podstoupiti nejtěžší boje a nejkrutější zkoušky. Láska opravdová jest láskou mocnou, která tebe vždy na pravou cestu uvede. Po třinácti letech předkládám tedy čtenářům pravdivé vylíčení tohoto neuvěřitelného případu. Abychom byli k Ellisovi spravedliví, i on sám tuhle verzi zřejmě považoval za pravdivou. Neopovážila bych se jasnému oku Vaší Milosti čeho zatajiti slova moje jsou pravdivá. Vylučte všechny ostatní faktory, a ten jediný, který zůstane, musí být pravdivý. Nejdřív si ovšem musíme ověřit, jestli je ta vaše historie pravdivá. Byla jsem neočekávaně přemožena pravdivostí svých vlastních slov. Jsem přesvědčena, že Vás pravdivá slova moje potěší upřímné. Kdo jsou ony? pravdivost či zdání? Šerem jitra není k rozeznání. Senzační prezidentský výrok, a navíc pravdivý do písmene. Pravdivost našich slov bude muset posoudit někdo jiný. Věděla jsem, jak je hrozivě pravdivá. Každé démonovo slovo bylo pravdivé. Její tvrzení bylo naprosto pravdivé. Příliš pravdivé, vydechl Asher. Věřím v jeho vkus a pravdivost. Jak pravdivé, ucedil Asher. Ty klepy jsou pravdivé. Trapné, ale pravdivé. Hloupé, ale pravdivé. Povídka je pravdivá. Kruté, ale pravdivé. Největší hádankou zůstávají obyčejné bezvýrazné zločiny, právě tak jako je nejtěžší identifikovat všední tvář. Důležité jsou písemné komunikační dovednosti, přesnost a konkrétnost formulace, ne šablonovitost a používání frází. Laskavost tedy znamená projevovat vůči mládeži pozornost a náklonnost a současně vyžadovat dodržování pravidel. Oproti pravidlům platným v dobách psacích strojů zaznamenávají doporučení pro úpravu písemností zjednodušení. Metodická pomůcka pro orgány státní správy, územní samosprávy, právnické osoby a podnikající fyzické osoby. Tvarosloví a nejdůležitější pravidla skladby na základě četby článků vhodných k vyučování mluvnickému.


Pro zajímavost:

pravý, původní synonyma,
pravý, ryzí německy,
pravdivý,á francouzsky,
opravdový, skutečný španělsky,
skutečný, opravdový anglicky,
pravý německy,
V pravý čas. všeobecný přehled,