Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz hodný, přívětivý, sladký, sympatický, laskavý, drahý, půvabný, vlídný, nápadník, milenec, atraktivní, dobrý, příjemný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu hodný, přívětivý, sladký, sympatický, laskavý, drahý, půvabný, vlídný, nápadník, milenec, atraktivní, dobrý, příjemný


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu hodný, přívětivý, sladký, sympatický, laskavý, drahý, půvabný, vlídný, nápadník, milenec, atraktivní, dobrý, příjemný ve větách.

Dobrunka byla děvče poslušné, pracovité, přívětivé a rozumné, zkrátka děvče nadobyčej dobré. Radostné jásání lidu a laskavé objetí drahé milenky vyjasnilo ale brzy smutnou jeho tvář. Přijmětež srdečné díky, drahá sestro, za laskavé dovolení s vámi písemně se smlouvati. Pravda, že až přijdeš, mi o mých drahých dětičkách hodně mnoho vypravovati budeš. Budu pak opravdu ještě dost dobrou manželkou v nějaké šesté hodnostní třídě. Druhý den rozloučil se mladý manžel s drahou Dobrunkou a odejel do boje. Od toho dne byla Kazimíra vlídnější a zvlášť laskava byla k Jutě. Obrátili se i na našeho drahého přítele a dobrodince pana Castalotta. Pan Rucastle mi připadal jako nesmírně hodný, dobrosrdečný člověk. Můj drahý Ladislave! Těší Tě tedy, jak pravíš, můj dobrý rozmar. Dobrou noc sladké sny! zdali pak můj duch již Tě navštívil ve snu?. Je to dobré, hodné děvče, ale hlavu to má plnou vlastní slávy. Náš otec je na místě hodný člověk a matka učiněná dobrota. Nu dobrá, hodně štěstí, řekl, když vycházel ze dveří. Od té chvíle zacházela matka s Dobrunkou mnohem vlídněji. Měla bych pěkné šaty, dobré jídla i sladké cukrovinky. Je tlustý, plných dobráckých rtů, a prý velmi hodný. Nejsem bohá Je to dobrá sbírka, ale nijak drahocenná. Nyní, drahoušci, řekl Aro teplým, sladkým šeptem. Ona je hodná a dobrá, a budeš se tu dobře mít. Bůh vás silni a miluj, má duše dobrá a hodná. Hodně dobrých poldů nejsou střelci, Anito. Souhlasili, že je opravdu hodně dobrý. Tvé atrakce nejsou moc dobre hodnoceny. Všecko dobré, hodně dobré. Stejně to byla dobrá hostina, vlastně naprosto příjemný víkend. Zdá se být dobrý, má příjemné aroma, a též jako olej. Příjemná podoba, drahý. Programy jsou zaměřené na posilování sociálních kompetencí, znovuzískání pocitu sebedůvěry, vlastní hodnoty a sebeuplatnění. Přispívá k tomu četba dobrých časopisů, povzbudivé slovo pokročilejších přátel, i hlavně vlastní přemýšlení.


Pro zajímavost:

laskavý synonyma,
drahý, drahocenný, cenný synonyma,
šťastný, vlídný synonyma,
drahý, vzácný synonyma,
přívětivý synonyma,
upřímný, laskavý synonyma,
milý, milenec synonyma,