Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz hravý, lehký, hladký, laciný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu hravý, lehký, hladký, laciný

hravý synonyma, úsporný, laciný synonyma, laciný synonyma, hladký synonyma, lehký synonyma, lehký svetr synonyma, lehký, snadný francouzsky, lehký/těžký francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu hravý, lehký, hladký, laciný ve větách.

Nejlepším pokrmem jest mléko, lehká moučná, s ovocnou zavařeninou nebo šťávou připravovaná jídla. Tenkrát bylo s našimi britskými hostiteli všechno jiné než lehké pořízení, to mi věřte. Je lehké takové apoštolské poslání u národa? Naprosto ne, a zvláště ne pro učitelstvo. Dokázal jsem si hravě představit, že to kdysi musela být vskutku velice pozoruhodná žena. Konečně jsme sjeli z kodrcavé silnice na hladký štěrk zahradní cesty a kočár zastavil. Mluvilať dokonale po česku s lehkým přízvukem polským, který byl hudbou v její slovech. Zažloutlé a modravé plameny se v obloucích proplítaly aneb po hladkých stěnách vinuly. Jak vesele a hravě přišla po prvé k Janovi, odvážlivá noční návštěva s kamarádem. Začal ji hladit po hnědém krku, který jako hladký, štíhlý stvol vystupoval z eindi. Mnohá zvířata učí svá mláďata užívati hbitě svých údů a hrávají si s nimi. Augustýn a Petr chodili spolu do školy, hrávali si, navštěvovali se, měli se rádi. Arthur pocítil lehkou nevolnost, jak mu rybka vklouzla hluboko do sluchového aparátu. Dostat se do Little Purlingtonu není tak lehko, neboť leží na vedlejší trati. Byl kouzelný den, slunce zářilo a na obloze plulo jen pár lehkých obláčků. Tu něco nablízce zašumí a za malou chvíli je slyšet lehký šplechtot vody. Jak za takových poměrův s veřejnou mravností to dopadá, lehko si pomysliti. Mezi věžemi se objevila zažloutlá záře, Vltava byla hladká a důvěrná. Jestli snad něco nerovného na té nové dráze, snad se lehko narovnati dá. Kromě toho nahmátl v kapse kus hladkého, tvrdého a velmi těžkého kovu. Po těch slovích cítila Lada na tváři lehký vanot dechu a matka zmizela. Jakkoli jsou oba zářezy krátké, vidíte pokaždé stejnou lehkou křivku. Ještě jako školák, dávno před zničením Země, hrával Arthur fotbal. Zarniwúp s lehkým znechucením, Trillian se zájmem, Zafod s potěšením. Jeho růžová pasou se na slunci blyštěla jako lesklá, hladká pralinka. Edwardúv hlas přešel do hladkého sametového tónu přesvědčování. Ale když je člověk ve strachu, lehko se pomate, dokonce takové dítě. Se sestrou jí bylo lehko jednat, tu již měla tak napolo k své,straně. Jak ho spatřila, byla ráda, že tak brzy a tak lehko k vlasům přijde. Před ničím se nezastaví dychtivost po lehkém, rozmařilém životě. Právě ta jejich zdánlivá prostoduchost může cizince hravě zmást.


Pro zajímavost:

snadný, lehký anglicky,
hladký, plynulý německy,
lehký anglicky,
levný, laciný španělsky,
snadný, lehký španělsky,
lehký, lehce německy,