Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz hrozit se, obávat se, strachovat se, děsit se Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu hrozit se, obávat se, strachovat se, děsit se

hrozit se synonyma, hrozit se, bát se synonyma, nakóřit se synonyma, vzdálit se synonyma, přestěhovat se synonyma, pošklebovat se synonyma, ošívat se synonyma, rvát se, prát se synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu hrozit se, obávat se, strachovat se, děsit se ve větách.

Převažující vertikální kariérní dráhy odpovídaly vysokým organizačním strukturám a organizačnímu designu. Od restaurantu přijížděl zesnulý pan Cikorka Desiato, postrkovaný tělesným strážcem po pohyblivé lávce. Přímo před našimi reflektory pochodují v oblacích prachu snad desítky jednohrbých dromedářích krasavců. Křišťálová deska jeho, prostému oku nepostižitelně kulovitě prohnutá, namířena svou osou k Merkurovi. Hodnostáři města a naparádění důstojníci přihlížejí utínání hlav desítkám černých buvolů. Nejstrašnější a nejvíce obávanou dětskou nemocí jest záškrt, cizím jménem difterie anebo croup. Usoudil jsem, že byste takové opatření nepodnikal, kdybyste se nemusel obávat nějakého nebezpečí. Desítky tisíc obyvatel byly postiženy poškozením vodárenských řadů a poškozeními na kanalizaci. GPS systému, jenž byl dráty a šrouby barbarsky připevněn k zastaralé přístrojové desce Antonova. Celé dohadování bylo samozřejmě složitější, za stále početnější účasti desítek čumilů. Informationen zu den physikalischen Eigenschaften des Digitalreceivers finden Sie im Abschnitt Tabelle. Její zapnutí přepíná funkci kláves v této části klávesnice na číslice a desetinnou čárku. Náhlý, děsivý, kdy se v Černém moři potápěly lodi a tisíce svázaných, zatížených lidí. Evakuace se plánuje z obcí nacházejících se ve vzdálenosti do deseti kilometrů od elektrárny. Paní Lackersteenová, kterou děsila představa, že bude muset odejít, se toho okamžitě chytila. Otevřel přihrádku v palubní desce a odjistil bezpečnostní pojistku své automatické pistole. Zur Verbesserung des Digitalreceivers wird jedoch gegebenenfalls eine neue Firmware herausgegeben. Nikoliv, Watsone, obávám se, že bych nedovedl rozeznati vaši stopu mezi všemi stopami světa. Odborníci poznají již podle stavby základní desky maximální možnou výkonnost počítače. Ellis rozzuřeně rázoval sem a tam a hrozil pěstí směrem, kterým ležela policejní stanice. Limuzína Cikorky Desiata, pouhý pulec vedle řídící lodi, už dorazila a zaparkovala v doku. Nepředstavoval si svět tak příliš hrozný, protož s celou chutí kráčel přímo za nosem. Asi tak deseti dvanácti případy, ale žádný z nich není zvlášť výrazný ani zajímavý. Hrozby Představují vnější bariéry, které brání dosahování cílů ve vaší kariéře. Obávám se, že ta nešťastná událost bude mít velice neblahé následky pro jeho kariéru. Pohlédl na kmeta, jehož tvář osvětlovala slabá záře světýlek na přístrojové desce. Chtěla jsem psát panu Vojtěchovi, aby mně poslal škatulku hroznů, zde nejsou k dostání. Bělouš uháněl a brzo byli za čarodějnou hranicí, kde se ničeho více obávati nemuseli. Sotva udělala deset kroků, tu se strhl tak přenáramný křik, že Růžence uši zaléhaly. Král měl nesmírnou radost a hned poručil, aby se Michalovi deset tisíc zlatých vyplatilo.


Pro zajímavost:

radující se synonyma,
dvořit se synonyma,
dekovat se (to) synonyma,
započít, dát se, pustit se synonyma,
převalovat se synonyma,
tyčit se, strmět synonyma,
pářit se synonyma,