Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz humbuk, blud, podvod, mylný dojem, přetvářka, švindl, iluze, lest Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu humbuk, blud, podvod, mylný dojem, přetvářka, švindl, iluze, lest


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu humbuk, blud, podvod, mylný dojem, přetvářka, švindl, iluze, lest ve větách.

Lestným podvodem chtěl všecky na věky nešťastnými učiniti, kdyby ruka Páně nebyla překazila. Tisíckrát poděkoval Čestmír dobré stařeně a radostně se bral hustým lesem po vrchu dolů. Měla pláštěnku z černého hedvábí s vodovým leskem, podšitou atlasem růžové barvy. Mám dojem, že mi podal ruku, nejasně něco zamumlal, s mou francouzštinou byl spokojen. Najednou byli u konce a nepřehledná, modrozelenavá hladina mořská se pod nimi leskla. Lestrade vítězoslavně povstal a sklonil hlavu, aby se také na lísteček podíval. Nedaleko odtud je les, který se daleko pod zem táhne, tomu říkají Černý les. Pokraj lesa pode skalou Stálo dvé zlých zákeřníků, Po loupeži dychtivých. Lestrade a Gregson podívali se navzájem na sebe s nedůvěřivým úsměvem. Slza leskla se na jeho šedých obrvách, když obrázek Bohušovi podával. Plakat ji však nikdo neviděl ale modlit se chodívala pod kříž k lesu. Jsou to opravdoví kouzelníci, žádní podvodníci nebo iluzionisté. Člověk měl dojem, že leccos zahlédl, ale bylo to pod pečetí. Nyní teprv se podíval do skříně a oči mu přešly leskem. Lestrade se na něj trochu vyděšeně podíval. Lestrade se na mého druha dopáleně podíval. Začal jsem pod stromy rozeznávat lesk očí. Bludiště pod palácem je rozlehlé. Lestrade už zařídí podrobnosti. Avšak takový dojem jeho mohl býti též mylný. Relativně vysokými dávkami bylo dále ozářeno několik tisíc pracovníků podílejících se na likvidačních pracích. Posléze mají se podávati též základy astronomického zeměpisu na základě bezprostředního pozorování a názoru. Na základě vyhodnocení nabídek označí hodnotící komise vybraného uchazeče, který podal nejvhodnější nabídku. Projevoval nějaké známky duševního rozrušení? Podívejte, slečno Westburyová, mluvte s námi naprosto upřímně. Pokud bychom chtěli využít podrobnějších možností vyhledávání, můžeme odklepnout odkaz pokročilé hledání. Hodláme podniknout soustředěný útok na doktora Vérasvámího, místního praktického lékaře a ředitele věznice. Metodická pomůcka pro orgány státní správy, územní samosprávy, právnické osoby a podnikající fyzické osoby. Společnost ostatně tak podivuhodně zařídila své ústrojí, že ve všech odvětvích produkce nastala rovnováha. Schopnosti každého člověka mají své hranice a tato skutečnost nám aspoň zabraňuje podlehnout sebeuspokojení. Ujížděli jsme nekonečným bludištěm ulic ozářených plynovými lampami, až jsme dorazili na Farringdon Street.


Pro zajímavost:

dojem synonyma,
zářivý, lesklý synonyma,
mylný synonyma,
Wilsonův les synonyma,
účinek, dojem, výsledek synonyma,
lesklý synonyma,
cit, dojem, zdání synonyma,