Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz jistota, bezpečnost, útočiště Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu jistota, bezpečnost, útočiště

jistota, víra synonyma, jistota, zástava synonyma, azyl, útočiště synonyma, bezpečnost synonyma, jistota, zastavení, kauce synonyma, útulek, útočiště synonyma, jistota všeobecný přehled, Státní bezpečnost všeobecný přehled,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu jistota, bezpečnost, útočiště ve větách.

Současně však prokázala vysokou bezpečnost havarijních systémů jaderných elektráren budovaných ve vyspělých státech světa. Zajištění těchto bezpečnostních požadavků je soustavně a náročně kontrolováno orgány státního odborného dozoru. Ve skutečném životě dokonalá bezpečnost neexistuje, vysvětlil náměstek ministryně zahraničí, Thomas Pickering. Prosím vás, abyste učinil všechna bezpečnostní opatření, vylučující předčasné odhalení celého procesu. Rozebrat otázky budování a provozu jaderných elektráren a zajištění jejich jaderné a radiační bezpečnosti. Plnění bezpečnostních požadavků je soustavně a náročně kontrolováno orgány státního odborného dozoru. Počítač je elektrické zařízení, vztahují se proto na něj příslušné bezpečnostní předpisy. Na jadernou a radiační bezpečnost jaderných elektráren je kladen vysoký důraz i celosvětově. Při odchodu z budovy vezměte s sebou osobní doklady a dodržujte pokyny bezpečnostních složek. Otevřel přihrádku v palubní desce a odjistil bezpečnostní pojistku své automatické pistole. Byla to první fráze, kterou se naučil, když vstoupil do Vogonského bezpečnostního sboru. Na vodních dílech překročení mezních hodnot a skutečností z hlediska jeho bezpečnosti. Když se ukryjete v budově, musíte zavřít dveře a okna kvůli bezpečnosti osob uvnitř. Pro získání jistoty, že jste se nenakazila HIV je nutné podstoupit laboratorní test. Nakolik jsou ohroženi, můžeme soudit podle úzkostlivých bezpečnostních opatření. Pojďte dál a promiňte, že jsem vás obtěžoval svými bezpečnostními opatřeními. Drebber sám byl vždy půl dne opilým, ale Stangersona nebylo možno uspati v jistotu. Od svatého Václava toho roku vystupňovala se nadšená víra a netrpělivost jistoty. Novotný, který nikdy nezatoužil po vyznamenání, odpovídal s podivuhodnou jistotou. Budování a provoz jaderných elektráren a jejich jaderná a radiační bezpečnost. Paní Kateřina ji tam odkázala a doprovodila s jistotou, že se dobře míti bude. Příslušným orgánem pro tuto oblast je Státní úřad pro jadernou bezpečnost. Nerad bych, abyste do něčeho příliš zabředl, pokud nemáte naprostou jistotu. Ne, ne, nyní jest již pry Avšak prohlédneme přece dům pro všechnu jistotu. Princ se ulekl, nebo s jistotou skoro domníval se, že jsou to jeho bratří. Strašné předsevzetí jistotu zvěděti proměnilo najednou chování jeho. Teď konečně mají jistotu, že smysl života už nikdy nikdo nerozluští. Byl spokojen a vesel, neb se s jistotou domníval, že mu tenkráte neujde. Musíme si zjednati jistotu, je li skutečně tam, aneb je li v Londýně. Jistota a křepkost, kteréž jevívaly se jindy v jeho zjevu, vymizely.


Pro zajímavost:

bezpečnost anglicky,