Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz jít, odejít, přijít, vystačit, vystoupit, vycházet Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu jít, odejít, přijít, vystačit, vystoupit, vycházet

jít, přijít, přijet synonyma, jít na jedničku synonyma, jít na nervy synonyma, vyjít, vydržet, vycházet synonyma, vystoupit synonyma, vystačit, vyjít synonyma, sbalit se, odejít synonyma, přijít synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu jít, odejít, přijít, vystačit, vystoupit, vycházet ve větách.

Následující příklady vymezení kariéry vycházejí zejména z přístupů psychologických a řízení lidských zdrojů. Ze subéterového přijímače, naladěného teď na jinou frekvenci, se linulo vysílání místní rozhlasové stanice. Když vycházeli na chodbu, srazili se s pětadvaceti přibíhajícími sportovci, teď osprchovanými a převlečenými. Přijímaje zpověď Janovu opravdu bratrsky, otevřenou duší, přece nepřestal mysliti na úžasnou Aninu zprávu. Krticemi trpívají děti takových rodičů, kteří byvše zachváceni příjicí, byli léčeni rtuťovými léky. Od restaurantu přijížděl zesnulý pan Cikorka Desiato, postrkovaný tělesným strážcem po pohyblivé lávce. Vystoupivše na pahorek, spatřili cikáni vysloužilce Bártu na malém pahrbku pod šípkovým keřem sedícího. Horlivě zastával aspoň svůj náhled, že národu českému spása jedině ze Slovenska přijití může. Dalších několik milionů lidí mohlo přijít o život v důsledku hladomoru následujícího po povodni. Vynasnažím se popsat co nejpřesněji, jaký výjev se nám onoho zamženého březnového jitra naskytl. Bez smyslu slova, bez cíle přísahy šeptem jsem zasílal vstříc za mořem vycházejícímu měsíci. Veselé dobré jitro zvěstovalo Čelakovskému více, nežli by to cokoliv jiného bylo mohlo učiniti. Přijal manžela do zaměstnání, učinil ho vedoucím oddělení a všemožně mu vycházel vstříc. Potom příštího jitra následovala návštěva přátel našich, stopovaných Stapletonem ve voze. Chvílemi jí přelítl po buclaté, přívětivé tváři mráček a z úst vycházelo tiché láni. Za chvíli vycházel z farních vrátek za Mařenkou muž vysoký, mohutného těla, trochu shrbený. Okamžitě jsem si uvědomil, že zloděj musel přijít nahoru po schodišti od postranního vchodu. Jako každý, kdo žije hodně osaměle, přijímal snáz myšlenky, nežli se přizpůsoboval lidem. Paní Lackersteenová, kterou děsila představa, že bude muset odejít, se toho okamžitě chytila. Nemohl jsem, milý kmotříčku, dříve přijít přihodilo se mi na cestě něco neočekávaného. Vojevodské mrtvoly přistírají příkrovem, Břetislav vychází z hrobky smutná hudba z venku. Jak směšné to je poslouchat přednášku trestancovu! Mladý Španěl vystoupil a mluvil dlouho. Řezáčem budou vydávat pedagogický časopis a Obrazy života budou vycházet v Litomyšli u p. Musíme si však pospíšiti, neboť přeju si jiti na koncert, abych slyšel proslulého Normana. Rudé kročeje mířily k nám a vycházely z vnitřní místnosti, jejíž dveře byly zavřené. Teď seběhněte po schodech, odvažte psa a přihlížejte Blondinovu akrobatickému vystoupení. Pošlete však zpět svůj kočárek, a řekněte Stapletonovým, že chcete jiti domů pěšky. Vystoupili jsme vlastně z kočáru přímo do haly, takže jsem průčelí domu ani nezahlédl. Polomrtvou zanechají ji v koleji silnice a těší se, že ji přijíždějící vůz přejede. Přijížděje k domovu, chtěl se přesvědčit, zdali i třetí rada žebrákova dobrá byla.


Pro zajímavost:

jít, přinést synonyma,
jet, jít synonyma,
získat, zajistit si, přijít synonyma,
odejít synonyma,
bydlení, jít domů synonyma,
odcestovat, odejít synonyma,
jít se vymočit synonyma,