Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz kapitál, nadbytek, jmění, přepych, majetek, luxus Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu kapitál, nadbytek, jmění, přepych, majetek, luxus

nadbytek, bohatství, luxus synonyma, nadbytek, přebytek synonyma, kapitál synonyma, luxus, komfort synonyma, jmění synonyma, nemovitý majetek synonyma, nadbytek synonyma, přemíra, nadbytek, rozpětí synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu kapitál, nadbytek, jmění, přepych, majetek, luxus ve větách.

Zde, Cartwrighte, jsou jména třiadvaceti hotelů v bezprostřední blízkosti Charing Crosského nádraží. Ostatně jest to veliký přepych, řídí li si měšťanská dcerka prádlo samo nádherné vyšívání. Jak je utopena v banálním přepychu v domě, mezi módními nádherami, růžovým hedvábím. Dosáhl pozice nad prašným malým městečkem jménem Yei, kde vždycky bomby shazoval. Padlo mi náhodou do oka jméno Openshaw a nadpis ,Tragédie u waterlooského mostu. Kdopak by se toho nadál, že by se mohla jmenovat Karolina. Běžel jsem a volal ho jménem, leč nadarmo. Pouhé jméno jeho stačí k nadšení. Protržení tělesa vodní nádrže nebo nenadálá přívalová vlna vzniklá vlivem intenzivních a trvalých dešťů. Oheň hučí, potraviny na pánvi syčí a praskají jako lákavá předzvěst nadcházejících gastronomických hodů. Neznali závistivého srovnávání, neznali potřeb přepychu, a žili skromně, bez velkých nároků a požadavků. Všeobecným zavedením těchto vynálezů mohlo býti nadobro odstraněno nebezpečí mrazu, krupobití, neúrody. Byla bílé, perleťové pleti s nádechem ruměnným a černých, lesklých vlasů co nejjednodušeji upravených. Veškerá nádhera krajiny však nedokázala zaujmout mého přítele, který byl zabrán do nejhlubších úvah. Jednotvárnost městské zástavby alespoň občas zpestřuje několik minaretů a visutých vodních nádrží. Zapadající slunce vykouzlí tuto nádheru kdekoli, ale sestra věděla, že nedaleko odtud hladovějí lidé. Dům přepychový, moderní, Markovy umělecké předměty groteskně rozptýleny po nesourodých komnatách. Nadháněči se v hloučku zastavili, aby se podívali, a někteří si neodpustili nevěřícné mlaskání. Kapitán Morstan mi krátce poté ukázal jeho jméno v seznamu cestujících jednoho poštovního parníku. Nadarmo jsem pátral mezi hloučky cestujících a vyprovázejících po pružné postavě svého přítele. Měl v očích něco, co vzbuzovalo bázeň věřitelů, manželek nadřízených i samotných plukovníků. Statutárním zástupcem každého jednotlivého střediska je ředitel, který je jmenován provinciálem. Dobrunka byla děvče poslušné, pracovité, přívětivé a rozumné, zkrátka děvče nadobyčej dobré. Nejstrašnější a nejvíce obávanou dětskou nemocí jest záškrt, cizím jménem difterie anebo croup. Jméno její naleznete v seznamu dělnických časopisů, a není národního podniku, kde by nepřispěla. Nad jeho masivní hradbou přečnívalo jakési obtloustlé bledé zjevení ve tříčtvrtečním kabátě. Obdrzeli jsem obrovské mnozství spokojených dopisu, návstevníci jsou nasimi dinosaury proste nadseni. Nejstarší sestra se samozřejmě jmenuje Cushingová, a třebaže její křestní jméno začíná na S. On se však nyní dožadoval návštěvy jmenované osoby stejně vehementně, jako ji předtím odmítal. Tváře se jí zapálily nádhernou, jemně růžovou barvou, jako předčasně otevřené makové poupě.


Pro zajímavost:

majetek synonyma,
luxusní synonyma,
jmění, majetek německy,
luxus, přepych anglicky,
základní jmění německy,
základní kapitál španělsky,
kapitál španělsky,