Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz kiks, závada, nedopatření, nedokonalost, omyl, vada, nedostatek Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu kiks, závada, nedopatření, nedokonalost, omyl, vada, nedostatek

klam, omyl synonyma, závada synonyma, nedopatření synonyma, omyl, opominutí synonyma, nedostatek, méně synonyma, mít nedostatek, nemít synonyma, poskvrna, nedostatek synonyma, uvést v omyl synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu kiks, závada, nedopatření, nedokonalost, omyl, vada, nedostatek ve větách.

Nedostatek a vady výchovy klášterní se objevují stále více, a r. Soudní ohledání nevneslo do případu jasno a bylo odloženo pro nedostatek průkazného materiálu. Ta chyba mě zamrzela, poněvadž jsem věděl, jak trpce Holmes nese každé podobné nedopatření. Rodí se na svět s mnohými vadami, které se kulturou, vychováním nedají zdolati, zničiti. Vadnoucí růže? Červánky? Požár? Rozlitá krev? Nic z toho, a přece odstín toho všeho. Jak přicházel, zavadil pohledem o skupinku mužů stojících mlčky a nehybně u strojovny. Jak vidíte, celá věc jest řetězem logických důsledkův bez přerušení a bez závady. Lidem bylo dušno, kvítí vadlo, ptactvo lítalo při samé zemi, zvířata hledala stín. Nenapadá mne v této chvíli žádný z možných omylů, jehož byste se byl nedopustil. Ona tělesná vada znavuje mne velmi, a půtka před půl hodinou zhoršila můj stav. Zdálo se mi, že všickni zavadili očima o Markovy dopisy, ležící na hromádce. Pro nedostatek důkazů nemohl správní soud postoupit případ soudu trestnímu. Ale k sebedůvěře druží se tu pokorný pocit, vědomí vlastní nedokonalosti. Včera tancovali na Zavadilce a dnes střílelo se do terče o dukáty a tolary. Trpěl srdeční vadou a měl za to, že potřebuje stálý lékařský dohled. Probůh! Bezpochyby vám však nedopatřením uklouzlo jméno vašeho klienta. Nedostatek spánku je nejčastější příčinou problémů s koncentrací. Kdyby se Flory s doktorem doopravdy přátelil, mohlo by to být na závadu. Porušení této povinnosti je klasifikováno jako závada na přípojce. Došlo k velkému omylu a nějakou dobu potrvá, než se vše napraví. Narazil jsem však na jednu velkou překážku na nedostatek kapitálu. Chladný závan větru s vůní vadnoucího listí proletěl jídelnou. Otevřel dopis na pohled zcela slušný, ale obsahu velmi závadného. Zafod málem omylem odpráskl i aeroauto, čekající na ně opodál. Když nám ukážete, v čem je závada, snadno si ji opravíme sami. Jedna věc jen jí při něm vadila, a sice to, že neuměl česky. Hned v příštím okamžiku jsme si však uvědomili svůj omyl. Sterá nebezpečí a nedostatek vydatné potravy jej oslabovaly. Vonělo to v něm kartounovými potahy a vadnoucími květinami. Jakž možno jen, že si nezoufá? Jak zlomená květina vadne.


Pro zajímavost:

nedostatek, chyba synonyma,
pociťovat nedostatek německy,
nedostatek (čeho) německy,