Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz klidný, uvážlivý, chladnokrevný, vyrovnaný, obezřetný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu klidný, uvážlivý, chladnokrevný, vyrovnaný, obezřetný

klidný, vyrovnaný synonyma, uvážlivý synonyma, klidný, rozvážný synonyma, obezřetný synonyma, klidný synonyma, klidný, tichý synonyma, obezřetnost synonyma, rozumný, vyrovnaný synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu klidný, uvážlivý, chladnokrevný, vyrovnaný, obezřetný ve větách.

Cítil se najednou báječně, byl klidný a vyrovnaný. Ve tváři měl klidný, téměř vyrovnaný výraz. Klidný život, pobyt ve svěžím venkovském vzduchu, mírná práce, toť jsou prostředky léčící bezesnost. Proto jsou u pijáků reakce hýřivého, nepřirozeného veselí, a abstinent je člověk harmonicky vyrovnaný. Moře, necelých sto kilometrů široké, bylo poměrně klidné, takže měli docela příjemnou plavbu. Kdo si předem chladnokrevně promyslí zločin, promyslí si stejně chladnokrevně, jak zahladí stopy. Soudíme protož, že trestanec vzdálil se odtud, a statkáři kol močálu spí opět klidněji. Vražda jest to, již chce on, Watsone, raffinovaná, chladnokrevná, dobře rozmyšlená vražda. Po léta je znám jako profesionální žebrák, ale žije zřejmě docela klidně a spořádaně. Jejich klidný a pohodou naplněný život ukončily až podivné události, o kterých už víme. Mluvil klidně a methodicky, jakoby soudil, že události, jež vypravuje, jsou zcela všední. Holmes si zachoval chladnokrevnost jako vždy, ale mně žhnuly tváře hněvem a pobouřením. Třpyt slunce na šesti blyštivých telefonech, vyrovnaných na kraji jeho skalní koupele. Holmes seděl mlčky a klidně, oči přivřené, ale všechny smysly zbystřeně napjaté. Mluvil klidným tónem, ale měl zvláštní rezavý hlas, který působil velice hrozivě. Zanechají li ho tam, může tam žíti klidně, dokud nebude uchystána loď k odplutí. Mám li bydleti s někým, dám přednost muži klidných zvyků a zabranému do studií. Ať to byl kdokoli, musel být velice chladnokrevný, když si troufal vyvolat poplach. Tvář jeho zůstala sice klidná, avšak z očí jeho zářilo radostné vzrušení. Jest záhodno, aby se jedlo vždy v určitou hodinu, klidně a ne příliš rychle. Ty módní želvovinové brýle jí dodávaly velice klidný a sebevědomý výraz. Proud se valil klidně a rychle, ale břehy zmrtvěly v jakési němé nehybnosti. Jeho zrak se vpíjel do Havlíčkovy tváře, která zůstávala ledově klidnou. Najdete zde jak napínavé části, tak i pár klidných a šťastných stránek. Vidím, jak žádost rychle střídá jinou a nadějí mi zbývá klidný hrob. Jestli nemáte ovšem o práci zájem, klidně ji ještě můžete odmítnout. Ellis se s rukama v kapsách chladnokrevně postavil po bok panu Macgregorovi. Roztřásl jsem se odporem, protože nám mezi nohama klidně pobíhaly krysy. Chci znát váš názor, poněvadž jste uvážlivý a světaznalý člověk. Rozpočet akce musí být sestavený jako vyrovnaný, bez uvažované dotace.


Pro zajímavost:

opatrnicky, obezřetně synonyma,
vyrovnaný synonyma,
obezřetně synonyma,
klidný, klidně německy,
klidný anglicky,
obezřetnost anglicky,
mírumilovný, klidný francouzsky,