Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz klouzačka ( namrzlá silnice, chodník ) Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu klouzačka ( namrzlá silnice, chodník )

okraj silnice synonyma, chodník synonyma, cesta, silnice synonyma, klouzačka synonyma, chodník, stezka, pěšina anglicky, ulička, úzká silnice anglicky, chodník anglicky, cesta, silnice francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu klouzačka ( namrzlá silnice, chodník ) ve větách.

Rázoval po rozpukaných, zborcených silnicích, jimiž prorůstal neduživý plevel, přeskakoval jámy plné hnijících bot. Vždy? jsem už daleko od Ugandy, vojenských zátarasů na silnicích a chlípných řidičů náklaďáků. Pět divokých Maelstr mů událostí zavířilo v splašených poryvech blázniviny a vyvrhlo chodník. Silnice vedla do mírného svahu, na kterém stála doširoka rozložená, bíle omítnutá budova. Polomrtvou zanechají ji v koleji silnice a těší se, že ji přijíždějící vůz přejede. Konečně jsme sjeli z kodrcavé silnice na hladký štěrk zahradní cesty a kočár zastavil. Neškodnou, nevinnou žábu, která po dešti vylezla na silnici, ztýrá kdekdo kolemjdoucí. Mladík viděl, že ho zdraví, nedbalým pohybem otočil koně a doklusal ke kraji silnice. Pan Lackersteen v malé dřevěné kanceláři o kus dál u silnice nejspíš také spal. Celá silnice byla v délce třiceti metrů zablokovaná diváky, kteří sledovali pwe. Fairbank byl rozlehlý čtvercový dům z bílého kamene, postavený kus od silnice. Všimněte si ale, že běží pořád po chodníku, zatímco sud vezli po vozovce. Uskočil jsem na chodník a v posledním zlomku vteřiny jsem si zachránil život. Třída byla již na chodníku a Kačenka přistoupila do páru k Mařence Holé. Ten vepř stará, nechutná! pomyslel si, jak tak Macgregora na silnici sledoval. Po chvíli narazil na širokou silnici odbočující z cesty, po níž přišel. Jakmile někdo postává na chodníku, znamená to, že jde o affaire du coeur. Když je Hájek viděl na silnici jíti, věděl hned, jací jsou to hoši. Kněžna se vrátila přišla po stezce, prázdný kočár jel po silnici. Ani za mák si nevšímal Evropanů, kteří procházeli kolem po silnici. Vybíhala skoro půl sáhu do silnice a ze stran vedly na ni dva stupně. Přikryl hromádky štěrku, uhladil hrbolatou silnici, přimrzal, tuhl. Za dvorem se začala zlatá silnice a po takové šlo to až do zámku. Oba jsme naskočili a řítili se pryč po silnici vedoucí k Londýnu. Čím dál jedete, tím víc mění svoji podobu i místní silnice. Podél chodníků ležely opuštěné trakaře a hnijící plůtky. Po chodníku kráčeli po dvou po třech, aby nevzbudili pozornost. To vždycky hrají divadlo takhle uprostřed silnice? zeptala se. Byl až na konci města a navíc dostatečně daleko od silnice. Nemůže přece tak pozdě v noci postávat někde na silnici.


Pro zajímavost:

silnice, cesta anglicky,